ye-logo.v1.2

В обласному центрі відзначили річницю визволення Хмельницького від нацистів

Суспільство 1985
Жителі міста відзначають річницю визволення Хмельницького
Жителі міста відзначають річницю визволення Хмельницького. Фото: автора

Хмельничани вшанували полеглих у Другій світовій війні покладанням квітів.

Сьогодні, 25 березня, в обласному центрі відзначають 75-ту річницю визволення міста Хмельницького від нацистів. З цієї нагоди з самого ранку хмельничани несли квіти та вінки до меморіального комплексу «Вічний вогонь».

Ветерани війни, активісти, представники влади, військові та небайдужі жителі міста хвилиною мовчання вшанували полеглих у Другій світовій війні визволителів рідної землі.

Продовжили відзначати річницю у виставковій залі дитячої школи декоративно-прикладного мистецтва, де відбулося підписання акту передачі-прийому обласної Естафети пам’яті «Слава визволителям України!», присвяченої 75-й річниці визволення від нацистських окупантів міста Хмельницького та області.

Як розповів секретар міської ради Михайло Кривак, Естафета пам’яті розпочалася три рок тому з міста Старобільськ. «Майже два довгих роки звільнялася наша українська земля від нациської нечисті. Від грудня 1942 року, коли були звільнені кілька сіл на Донбасі, до 28 жовтня 1944 року звільняли українську землю від нацистів, - зазначив Михайло Михайлович. - Три роки тому мені пощастило бути під час таких самих святкувань з нагоди звільнення нашого міста-побратима Старобільськ. Саме звідти починається естафета пам’яті. Треба пам'ятати, що за визволення України загинуло три з половиною мільйони вояків. Тоді всі об’єдналися заради перемоги над нацизмом».

До меморіального комплексу прийшло чимало хмельничан.

На Хмельниччині обласна Естафета пам’яті «Слава визволителям України!» розпочалася 9 січня в день звільнення міста Полонного від нацистів і має три напрямки: східний, західний і центральний. Незабаром Естафета перейде у центральному напрямку з Хмельницького до Дунаєвець і Кам’янця-Подільського, у східному – від Полонного до Нової Ушиці, західному – від Славути до Чемеровець і Кам’янець-Подільського району. Про це розповів голова Хмельницької обласної організації ветеранів Володимир Купратий.

Хмельничани поклали квіти до "Вічного вогню".

На знак вшанування полеглих на війні несли вінки.

Продовження заходів до річниці звільнення Хмельницького пройшло у виставковій залі.

Не зважаючи на мокру та холодну погоду, хмельничани прийшли до меморіалу.

Підписання акту передачі-прийому обласної Естафети пам’яті.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую