ye-logo.v1.2

Дві громади Хмельниччини отримали автомобілі для перевезення людей на візках

Суспільство 2313
Один із автомобілів поїхав у Чемеровецьку громаду
Один із автомобілів поїхав у Чемеровецьку громаду. Фото: hrytsivrada.gov.ua

Автомобіль спеціально обладнаний для перевезення таких людей та їх супроводжуючих.

Днями представники Чемеровецької та Грицівської громад отримали у столиці спеціально обладнаний автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю. Кошти на них виділили із державного бюджету. Загалом на отримання таких автомобілів претендували вісімдесят дві громади України.

«Нам приємно, що такий автомобіль тепер буде у нашій громаді, адже він дуже необхідний для наших людей. Тепер мешканці, які мають порушення опорно-рухового апарату, в тому числі діти, можуть скористатись цим автомобілем для доїзду до лікувальних закладів, установ та організацій не лише по території громади, але й за її межами, за необхідності», – каже голова Чемеровецької громади Олександр Собань.

У Грицевській громаді повідомили, що проект на отримання цього автомобіля писали ще минулого року. Працювали над ним начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Андрій Герасімчук та екс-начальника відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Віталій Градомський.

«Цей автомобіль розрахований на перевезення двох людей у візках і трьох супроводжуючих. Він укомплектований пасажирським підйомником і керується дистанційним пультом. Для нас це дуже гарна допомога, адже, на жаль, дороги у нас у такому стані, що особам на візках важко кудись доїхати», – каже голова Грицівської громади Людмила Тіфенбах.

Автомобілі розраховані на перевезення двох осіб на візках і трьох супроводжуючих
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую