ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

Державна служба якості освіти України шукає керівника у Хмельницькій області

Ангеліна Мовчан Суспільство 1368
Заплатню пропонують близько десяти тисяч гривень
Заплатню пропонують близько десяти тисяч гривень. Фото: irpin.online

Заявку можна подавати до 9 квітня.

Конкурс на зайняття вакантних посади керівника та заступника оголосила Державна служба якості освіти України у всіх областях.

Зарплатню пропонують – 9690 гривень окладу і додатково премії згідно із законом «Про державну службу». В умовах конкурсу вказано, що керівник цієї служби, окрім усього іншого, забезпечує проведення інституційного аудиту закладів освіти (крім закладів вищої освіти), забезпечує участь у сертифікації педагогічних працівників, та заходів державного нагляду (контролю) за діяльністю закладів освіти (крім закладів вищої освіти). 

Довідка: Державна служба якості освіти України згідно з положенням, яке затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018, це центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки та який реалізує державну політику у сфері освіти, зокрема з питань забезпечення якості освіти, забезпечення якості освітньої діяльності, здійснення державного нагляду (контролю) за закладами освіти щодо дотримання ними законодавства.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую