ye-logo.v1.2

Хмельницькі спецпризначенці десантувалися в умовний тил противника

Суспільство 2009
На Хмельниччині спецпризначенці десантуються в умовний тил противника з вертольотів Мі-8МТ
На Хмельниччині спецпризначенці десантуються в умовний тил противника з вертольотів Мі-8МТ. Фото: www.mil.gov.ua

Стрибки з парашутом здійснювали з вертольотів Мі-8МТ

На Хмельниччині у 8 окремому полку спеціального призначення завершуються двотижневі тактико-спеціальні навчання підрозділів полку з повітрянодесантної підготовки. Як повідомляють на сайті Міністерства оборони під час навчань, воїни-розвідники здійснюють стрибки з військово-транспортного вертольота Мі-8МТ в умовний тил противника.

«За день до завершення навчань особовий склад військової частини здійснив понад 800 стрибків з парашутом, загалом, для виконання річної програми з повітрянодесантної підготовки до кінця виконають майже 5 000 стрибків. Під час навчань спецпризначенці полку здійснили стрибки з парашутом вперше, тобто, це ті військовослужбовці полку, які уклали контракт зі Збройними Силами України в кінці минулого, і на початку цього року», - йдеться у повідомленні Міноборони.

Крім того, військовослужбовці які входять до складу позаштатної спортивної команди полку з парашутного спорту, виконували стрибки на вдосконалення майстерності з парашутних систем типу «Крило», готуючись до Чемпіонату Сил спеціальних операцій, який відбудеться у серпні цього року.


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую