ye-logo.v1.2

Екзотика посеред села: чому на Славутчині дорогою бігає страус

Суспільство 4896
Страуса зняли на відео у селі Крупець Славутського району
Страуса зняли на відео у селі Крупець Славутського району. Фото: з фейсбуку

Птах маневрував поміж автівок на дорозі, яка з'єднує Хмельницьку та Рівненську області.

Страус посеред села Крупець, що у Славутському районі, щонайменше здивував подорожніх водіїв, які зафільмували, як птах бігає посеред проїжджої частини. Відео виклали у соцмережі минулого тижня. А тим часом, учора у сюжеті ТСН знову показали птаха. Як виявилося, страус не лише бігає дорогами, а й пасеться на людських городах.

У сюжеті місцеві жителі розповіли, що такі пташині мандрівки – вкрай небезпечні, адже страус легко може потрапити під автівку та спричинити ДТП. Зізнаються, що власник екзотичного птаха погано годує, через що страусиха Ася шукає їжі не лише на дорозі, а й на людських городах. Ще одного страуса – самця – господар, кажуть, пустив під ніж. Так це чи ні – власник птаха не розповів, бо неохоче іде на контакт, але телефоном у сюжеті повідомив, що в Асі стресова ситуація, і він у приватне приміщення нікого не пускатиме.

Валерій Михалюк, голова Крупецької ОТГ у свою чергу каже, що, можливо, птахом керує інстинкт спарювання, через що страусиха Ася не може всидіти вдома. А тим часом сусіди, які мешкають поруч з обійстям, де живе власник екзотичного птаха, уже поскаржилися на ситуацію до поліції. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую