ye-logo.v1.2
22 Вересня, 2019

До хмельницького СІЗО намагалися передати сотні доларів

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1399
За цим фактом співробітниками установи складено протокол про адміністративне правопорушення
За цим фактом співробітниками установи складено протокол про адміністративне правопорушення. Фото: з фейсбуку

Підозрюють адвоката.

Учора, 1 квітня, до хмельницького СІЗО намагалися передати заборонені предмети. Як повідомляють на сторінці державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» у фейсбук, вчергове працівники установи попередили спробу передати особам, взятим під варту, значної кількості заборонених предметів.

«Так, 1 квітня близько 17:45, співробітниками оперативного відділу та відділу режиму і охорони установи було виявлено на території зони, що охороняється, а саме в приміщенні кабінетів для проведення слідчих дій, адвоката, який намагався в прихованому вигляді передати одному із ув’язнених мобільний телефон марки «iphone 7», грошові кошти в сумі 1285 гривень, 400 доларів США та пластикову пляшку об’ємом 0,5 літри із залишками речовини коричневого кольору, яка мала різкий запах спирту», - зазначають в повідомленні правоохоронці.

Додають, що за даним фактом співробітниками установи складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів. Найближчим часом його передадуть до суду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую