ye-logo.v1.2

До хмельницького СІЗО намагалися передати сотні доларів

Суспільство 2469
За цим фактом співробітниками установи складено протокол про адміністративне правопорушення
За цим фактом співробітниками установи складено протокол про адміністративне правопорушення. Фото: з фейсбуку

Підозрюють адвоката.

Учора, 1 квітня, до хмельницького СІЗО намагалися передати заборонені предмети. Як повідомляють на сторінці державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» у фейсбук, вчергове працівники установи попередили спробу передати особам, взятим під варту, значної кількості заборонених предметів.

«Так, 1 квітня близько 17:45, співробітниками оперативного відділу та відділу режиму і охорони установи було виявлено на території зони, що охороняється, а саме в приміщенні кабінетів для проведення слідчих дій, адвоката, який намагався в прихованому вигляді передати одному із ув’язнених мобільний телефон марки «iphone 7», грошові кошти в сумі 1285 гривень, 400 доларів США та пластикову пляшку об’ємом 0,5 літри із залишками речовини коричневого кольору, яка мала різкий запах спирту», - зазначають в повідомленні правоохоронці.

Додають, що за даним фактом співробітниками установи складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів. Найближчим часом його передадуть до суду.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую