ye-logo.v1.2

Скільки мільйонів витратили на омолодження дерев у Хмельницькому

Суспільство 2436
Одне з останніх омолоджень дерев цього сезону провели в парку Шевченка
Одне з останніх омолоджень дерев цього сезону провели в парку Шевченка. Фото: автора

Далі комунальники займуться сухостоєм.

Цього тижня в місті завершується сезон омолодження дерев. Щоб не зашкодити рослинам, комунальники проводитимуть лише санітарну обрізку сухостою. Одне з останніх омолоджень дерев пройшло у парку імені Тараса Шевченка.

За словами директора комунального підприємства із зеленого будівництва і благоустрою міста Олени Мельникової, сезон омолодження дерев розпочався восени минулого року і днями завершується. За цей час з міського бюджету було витрачено два мільйони гривень. Омолодження дерев проводилося у парках, скверах і на вулицях міста.

«Кожне дерево має свій віковий стан. Якщо за ним не доглядати й вчасно не обрізати старі гілки, вони становитимуть небезпеку для хмельничан, - розповідає Олена Мельникова. - Також омолодження допомагає сформувати дереву свою структуру. Тобто після видалення частини його гілок, воно краще розвиватиметься».

Нині в дерев починає розпускатися крона й комунальники переходитимуть до санітарної обрізки сухостою. Впродовж цього місяця комунальники планують ліквідувати до ста об’єктів сухостою в різних мікрорайонах міста. Найперше звертатимуть увагу на дитячі майданчики.

Автор Андрій ЯЩИШЕН.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую