ye-logo.v1.2
15 Жовтня, 2019

Вчора на Славутчину прилітав відомий тревел-ведучий

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 2353
У разі успіху політ буде внесений до Національного реєстру рекордів України за найбільшу кількість відвіданих аеродромів за три льотних дні
У разі успіху політ буде внесений до Національного реєстру рекордів України за найбільшу кількість відвіданих аеродромів за три льотних дні. Фото: facebook.com

Дмитро Комаров вирішив здійснити рекордний політ через всю Україну.

Український тревел-ведучий Дмитро Комаров вирішив встановити рекордний політ. У команді досвідчених пілотів Комаров вирушив на триденний політ на невеликому чотиримісному літаку, зробивши рекордну кількість посадок за певний час. Про це повідомляє ТСН. Таким чином Дмитро вирішив показати, що малу авіацію можна дуже активно використовувати у повсякденному житті.

Вчора, 5 квітня, у рамках Всеукраїнської акції щодо популяризації та розвитку авіаційно-технічних видів спорту в Україні відомий телеведучий Дмитро Комаров відвідав Славутчину.

Зустріч із шанувальниками мандрівника відбулася на аеродромі в селі Перемишель Славутського району. Про подію пише на своїй сторінці у Фейсбук ГО «Рідна Славутчина».

«Метою візиту Дмитра є привернення уваги суспільства та влади до проблеми розвитку авіації в Україні, ознайомлення мешканців країни з аеродромами, льотними школами, дитячими авіасекціями, які у нас існують», - йдеться у повідомленні.

«Людина, яка звикла подорожувати світом, вирішила облетіти і всю Україну. Як сказав сам Дмитро, йому дуже важливо привернути увагу суспільства та влади до проблеми розвитку авіації в Україні, аби популяризувати авіаспорт у його державі. Дмитро Комаров зробив короткочасну зупинку на Славутчині» - написала після зустрічі з телеведучим славутчанка Алла Пермякова. - Своїм приїздом телеведучий подарував море позитивних емоцій».

Телеведучий планує відвідати максимальну кількість аеродромів України за три льотних дні.
 

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую