ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

«Дій і говори»: хмельницьку молодь навчатимуть активної спроможності

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1641
Активісти планують виховати вмілих спеціалістів, що здійснюють діяльність «словом та ділом»
Активісти планують виховати вмілих спеціалістів, що здійснюють діяльність «словом та ділом». Фото: ілюстрація gb.kyivcity.gov.ua

До проекту залучать студентів міста.

У Хмельницькому молодь навчатимуть будувати діалог з владою і правозахисниками. Проект «Дій і говори» спрямований виховати з молоді активних членів суспільства та розвивати у них критичне мислення. Зокрема, щодо питань гендерної рівності, інформаційної пропаганди, нерівності, сексизму та інших.

«Ми будемо надавати молоді допомогу в тому, щоб виховувати в них свідомих громадян, залучити їх до громадського життя міста. Ми прагнемо навчити їх думати критично. Для нас є важливим підіймати дійсно актуальні для молоді питання, - розповідає голова ГО «Молодь за краще майбутнє» Леся Романюк. - Тому перед тим, як почати реалізовувати проект, маємо вивчити, які саме питання турбують місцеву молодь».

Фінансування на реалізацію проекту активної спроможності молоді «#ДійІГовори!» хмельницькі активісти отримали від Британської ради. Триватиме проект близько трьох місяців. Загалом планують залучити до активності до півтори сотні студентів.

«Спочатку ми плануємо організувати кілька зустрічей з прогресивною молоддю міста. Таким чином дізнаємося, які саме питання для них актуальні. Згодом будуть майстер-класи, під час який учасники навчаться проводити дебати, - додає керівник проекту. – Також плануємо майстер-класи ораторського мистецтва. Після цього будемо реалізовувати ряд дебатих турнірів у нашому місті серед студентів. Залучатимемо до цього органи влади, правозахисні організації».

Перша зустріч з молодими активістам міста запланована на 10 квітня. Початок о 17:00 у «Хабі» міської бібліотеки.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую