ye-logo.v1.2

«Дій і говори»: хмельницьку молодь навчатимуть активної спроможності

Суспільство 2510
Активісти планують виховати вмілих спеціалістів, що здійснюють діяльність «словом та ділом»
Активісти планують виховати вмілих спеціалістів, що здійснюють діяльність «словом та ділом». Фото: ілюстрація gb.kyivcity.gov.ua

До проекту залучать студентів міста.

У Хмельницькому молодь навчатимуть будувати діалог з владою і правозахисниками. Проект «Дій і говори» спрямований виховати з молоді активних членів суспільства та розвивати у них критичне мислення. Зокрема, щодо питань гендерної рівності, інформаційної пропаганди, нерівності, сексизму та інших.

«Ми будемо надавати молоді допомогу в тому, щоб виховувати в них свідомих громадян, залучити їх до громадського життя міста. Ми прагнемо навчити їх думати критично. Для нас є важливим підіймати дійсно актуальні для молоді питання, - розповідає голова ГО «Молодь за краще майбутнє» Леся Романюк. - Тому перед тим, як почати реалізовувати проект, маємо вивчити, які саме питання турбують місцеву молодь».

Фінансування на реалізацію проекту активної спроможності молоді «#ДійІГовори!» хмельницькі активісти отримали від Британської ради. Триватиме проект близько трьох місяців. Загалом планують залучити до активності до півтори сотні студентів.

«Спочатку ми плануємо організувати кілька зустрічей з прогресивною молоддю міста. Таким чином дізнаємося, які саме питання для них актуальні. Згодом будуть майстер-класи, під час який учасники навчаться проводити дебати, - додає керівник проекту. – Також плануємо майстер-класи ораторського мистецтва. Після цього будемо реалізовувати ряд дебатих турнірів у нашому місті серед студентів. Залучатимемо до цього органи влади, правозахисні організації».

Перша зустріч з молодими активістам міста запланована на 10 квітня. Початок о 17:00 у «Хабі» міської бібліотеки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую