ye-logo.v1.2

Майже тиждень на Хмельниччині не видаватимуть біометричні паспорти та ID-картки

Суспільство 2931
В Україні перестануть видавати біометричні паспорти від 17:00 27 квітня до 8:00 2 травня
В Україні перестануть видавати біометричні паспорти від 17:00 27 квітня до 8:00 2 травня . Фото: volynua.com

Міграційна служба проведе технічне обслуговування серверного та телекомунікаційного обладнання

У період з 27 квітня по 2 травня включно на Хмельниччині, як і по всій Україні, призупинять видачу та оформлення закордонних паспортів та ID-карток. Про це повідомляють у прес-службі Державної міграційної служби у Хмельницькій області.

«Тимчасово буде припинено оформлення та видачу паспортів, через те, що відбуватиметься технічне переобладнання серверів. У період свят, коли українці відпочиватимуть, міграційна служба здійснюватиме ось таку технічну процедуру. Це не є проблема і ми працюватимемоу звичному режимі», - зазначила прес-секретар Державної міграційної служби у Хмельницькій області Лілія Квятковська.

Як зазначають на сайті ДП «Документ», роботи з технічне обслуговування серверного та телекомунікаційного обладнання запланували на період з вечора (17.00) 27 квітня до ранку (08.00) 2 травня. У цей час підрозділи ДМС, ЦНАП та паспортні сервіси не зможуть оформляти та видавати ID-картки, закордонні паспорти та посвідки на проживання для іноземців. Однак, оформлення довідок про несудимість, страхування, апостилювання – здійснюватиметься в штатному режимі.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую