ye-logo.v1.2

Пересідаємо на велосипеди На правах реклами

Суспільство 2385
Фото: Моделі для переміщення по місту будуть відрізнятися від спортивних варіантів, призначених для їзди по шосе.

Добиратися до місця призначення в умовах постійно зростаючих сучасних міст стає все складніше.

З ростом щільності населення в містах збільшується число транспортних засобів і значно посилюється щоденний трафік. Добиратися до місця роботи по дві-три години щодня вже практично стало нормою для жителів мегаполісів, а провести п'ятничний вечір в пробці по дорозі додому - цілком реальна перспектива.
Альтернативою щоденного використання автомобілів і громадського транспорту стають велосипеди. У багатьох країнах з високим рівнем життя вони вже дуже популярні серед населення.

Чому варто пересісти на велосипед?

Серед інших видів транспорту велосипед має низку переваг:

- простота в управлінні - навчитися їздити з легкістю може навіть дитина, одного разу здобувши цю навичку;

- розучитися неможливо, а також не потрібні права;

- користь для здоров'я - дозволяє тримати в тонусі м'язи всього тіла, зміцнити серцево-судинну систему, сприятливо впливає на дихальну систему;

- екологічність - відсутність шкідливих вихлопів, відсутність шкоди для навколишнього середовища;

- ціна - придбання велосипедів для всієї родини обійдеться дешевше одного автомобіля і його регулярного технічного обслуговування;

- зниження рівня стресу - відсутність не завжди приємного сусідства в маршрутках і тривалих автомобільних заторів, а також регулярні фізичні навантаження сприяють зниженню рівня щоденного стресу.

Як вибрати велосипед?

На сучасному ринку представлено безліч моделей, що відрізняються рядом технічних характеристик. При виборі велосипеда варто спочатку відповісти на такі основні питання:

- хто буде їздити - вибір транспортного засобу залежить від статі (вибір відкритої рами для жінок або закритою для чоловіків), віку (є дитячі дво- і триколісні моделі) і зростання майбутнього господаря (визначає висоту керма, сидіння і педалей);

- де і для яких цілей буде використовуватися - моделі для переміщення по місту (міські та дорожні) будуть відрізнятися від спортивних варіантів, призначених для їзди по шосе (гоночних і спортивних), пересіченій місцевості (гірські і туристичні), і моделей для змагань, дерта, стріту (екстремальні велосипеди);

- досвідченість господаря - для початківця велосипедиста тип підвіски (хардтейл, ригиден або двухпідвіс), вид гальм (дискові гідравлічні або механічні, обідні, роллерні або барабанні) і кількість швидкостей (їх може налічуватися до 33) не гратимуть такої принципової ролі, як для досвідченого спортсмена.

Від цих відповідей буде залежати вибір типу велосипеда. Є міські, гоночні, гірські, гібридні, туристичні, спортивні, дитячі велосипеди в різних цінових категоріях. Підібрати сьогодні відповідну модель за прийнятною ціною і насолоджуватися велосипедними прогулянками на свіжому повітрі замість задушливих автобусних салонів і вихлопних газів можна простіше простого.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую