ye-logo.v1.2

Підсумки дня: повернення опалювального сезону та «стадіон, так стадіон»

Суспільство 3203
Є ймовірність того, що 19 квітня на НСК \
Є ймовірність того, що 19 квітня на НСК "Олімпійський" відбудуться дебати між Зеленським та Порошенко. Фото: 24tv.ua

Якими були новини 16 квітня.

Інформаційний день, що минає, був насичений на новини різного гатунку. Були як соціальні, так і політичні. Були й тривожні. Отож, про те, яким видався четвер, 16 квітня, коротко у традиційних підсумках дня від сайту «Є».

Сьогодні поліція оголосила в розшук 12-річного хмельничанина Іллю Шовдру. Хлопець навчається у 7 класі ЗОШ №14. Він вийшов на вечірню прогулянку ще вчора, але так і не повернувся додому. У разі встановлення місця знаходження Іллі Шовдри або отримання інформації про його можливе місце перебування, просять телефонувати до Хмельницького відділу поліції за номером: 097 847 69 96 або 102.

Зима повернулася. Так можна охарактеризувати погоду, яка панувала на Хмельниччині 16 квітня. А разом з прохолодою та снігом, повернувся і опалювальний сезон. Сьогодні у Кам'янці-Подільському увімкнули опалення. Згодом, потеплішали батареї й в Хмельницькому. Коли завершиться відновлений опалювальний сезон – поки невідомо. Якою ж погода буде завтра, 17 квітня, читайте на сайті «Є».

А на одному з сайтів, де торгують старовиною та предметами колекціонування, продали унікальну знахідку – уламок бронзового диплому римського легіонера. Як зазначалося в описі, знахідка походить з Хмельниччини, а саме з Деражнянського району. Лот «пішов» за понад 5 тисяч гривень. Місцеві археологи, історики та науковці стурбовані таким фактами торгівлі унікальними знахідками. Детальніше у матеріалі «На інтернет-аукціоні продали унікальну знахідку з Хмельниччини».

Дебатам бути? На стадіоні? Чи зустрінуться два претенденти на пост президента України – Володимир Зеленський та Петро Порошенко, на столичному НСК «Олімпійський»? Відповіді на ці питання обгорюються вже не перший день. Але сьогодні речник штабу Порошенка Олег Медведєв, як пише УНН, заявив: «Зранку укладено тристоронню угоду, яку підписали НСК «Олімпійський», представники виборчих штабів Петра Порошенка та Володимира Зеленського. Це тристоронній договір щодо арени стадіону на вечір 19 квітня». Невже дебатам бути?

А в Україні оприлюднили результати чергового соцдослідження щодо ймовірних результатів президентських перегонів. На сайті «Є», в свою чергу, стартувало опитування з приводу виборів 21 квітня. Проголосувати можна на головній сторінці сайту «Є» або в новині: «За Зеленського чи Порошенка?»

Проводимо опитування й на сторінці сайту в «Фейсбуці».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую