ye-logo.v1.2

Хмельницькій прикордонній академії передали копію Томосу

Суспільство 3044
Копію Томосу встановили у каплиці
Копію Томосу встановили у каплиці. Фото: автора

Розмістили документ в каплиці на території навчального закладу.

Сьогодні, 19 квітня, Національній академії Держприкордонної служби імені Богдана Хмельницького передали копію Томосу. Встановили грамоту в каплиці Архистратига Божого Михаїла та всіх Небесних воїнств, що на території навчального закладу. Урочисто передав Томос керівництву академії митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній Махота.

«Академія прикордонної служби виховує тих, хто стоїть на початках кордонів нашої країни, вони зустрічають і друга, і ворога, тому їм більша увага. Прикордонники віддають більше, щоб захистити початок нашої держави – кордон», - зазначив митрополит.

Додав, що взагалі копії Томосу виготовляли вдвічі меншими, але для прикордонної академії виготовили майже точну копію. Антоній Махота каже, що військові каплиці не прив'язані конфесійно, і кожен у ній може знайти спокій і помолитись.

Курсанти та персонал академії вишикувались перед каплицею

За словами ректора академії Олега Шинкарука, духовний розвиток вихованців військового закладу не менш важливий, ніж професійна підготовка. До каплиці на території навчального закладу щонеділі на богослужіння приходять курсанти та офіцери.

Копія Томосу майже ідентична з оригіналом

«Вже заклались хороші традиції, коли курсанти першого курсу перед прийняттям присяги відвідують каплицю. Також, курсанти, які випускаються, перед тим, як стають на плац для проведення церемонії випуску, також приходять до неї», - додав ректор.

Прикордонна академія одна з перших військових вишів, куди передали копію Томосу.

Антоній Махота провів молебень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую