ye-logo.v1.2

У Ярмолинцях відбувся день «живої книги»

Суспільство 1960
Присутні спілкувалися про децентралізацію та зміни в громадах
Присутні спілкувалися про децентралізацію та зміни в громадах. Фото: з архіву бібліотеки

Говорили про зміни в громадах та децентралізацію.

У Ярмолинцях нещодавно працювала «жива бібліотека», де книгами були люди. Про те, що які зміни чекають на громаду в результаті децентралізації, які перспективи та можливості для розвитку, а також конкретні приклади історій успіху вже створених громад розповідали читачам «живі книги» у Ярмолинецькій районній бібліотеці.

У ролі «книг» побували Ірина Драгомерецька, начальник управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ярмолинецької райдержадміністрації, Людмила Дудняк, спеціаліст відділу освіти, культури та соціального захисту Солобковецької ОТГ та Анна Сіра, консультант з питань комунікації та інформаційної роботи Асоціації міст України (АМУ). Також з метою обміну досвідом на захід завітали учасники аналогічного проекту з Молдови.

«Насправді дуже цікаво працювати «живою книжкою». Поспілкувавшись з людьми, які тут присутні, я зрозуміла, що є ще дуже багато тем, на які треба говорити, про які потрібно інформувати», - поділилась своїми враженнями Анна Сіра, консультант АМУ.

«В основі «живої бібліотеки» лежить ідея дати змогу зустрітися тим людям, які в звичайному житті не мають можливості для тісного спілкування. Сьогодні ми дали таку можливість завдяки проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», - розповіла Олена Слободян, директор Ярмолинецької централізованої бібліотечної системи.

Іванна Білик, керівник проекту зауважила, що реформа децентралізації зараз є дуже актуальною, але на жаль, люди не зовсім розуміють, що це таке. «Тож основне завдання нашої команди – бібліотекиа та громадської організації «Ми діємо для розвитку громади» - якомога доступніше донести людям інформацію та знання про позитивні зміни, що зараз відбуваються в Україні», - каже Іванна Білик.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую