ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2020

Перших 27 призовників з Хмельниччини відправили у десант та піхоту

Суспільство 916
Жоден строковик не буде проходити військову службу в районі проведення Операції об'єднаних сил
Жоден строковик не буде проходити військову службу в районі проведення Операції об'єднаних сил. Фото: Андрія Агєєва

Загалом до війська цього весняно-літнього призову відправлять 785 юнаків.

Учора, 23 квітня, з обласного збірного пункту Хмельницького обласного військового комісаріату почалась відправка призовників на строкову військову службу. Про це повідомляє спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони Андрій Агєєв.

«Першими до навчального центру Десантно-штурмових військ, що на Житомирщині, відправлено 13 чоловік, ще 14 - до різних навчальних центрів Сухопутних військ Збройних Сил України. Загалом, до 14 червня, саме на цей день заплановано відправку останньої команди юнаків, Хмельниччина на строкову службу до Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Нацгвардії та Державної спеціальної служби транспорту доправить 785 юнаків», - йдеться я у повідомленні.

Наразі, до обласного збірного пункту за графіком продовжують прибувати призовники з різних районів області. Тут вони проходять остаточну медкомісію, офіцери військкоматів продовжують вивчати юнаків. Так звані «покупці», представники військових частин різних видів і родів військ, які прибули сюди для комплектування строковиками своїх підрозділів, приглядаються, прислуховуються, спілкуються з хлопцями.

Майже дві сотні юнаків проходитимуть службу в межах Хмельниччини, зокрема – у місті Кам’янець-Подільський. Це спочатку 201-й навчальний центр, а потім - 48 інженерна бригада.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую