ye-logo.v1.2

Відомчі нагороди отримали працівники хмельницької прикордонної академії

Суспільство 3131
Працівники академії отримали нагороди та грамоти
Працівники академії отримали нагороди та грамоти. Фото: прес-служби НАДПСУ ім.Б.Хмельницького

У навчальному закладі святкували День прикордонника.

Учора, 24 квітня, напередодні Дня прикордонника у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися урочистості заходи. Як повідомляю у прес-службі навчального закладу, щорічно свято охоронців кордону відзначають 30 квітня.

«Цьогоріч ми святкуємо 101 річницю українського прикордонного відомства. Прикордонники незалежної України своєю мужністю, відданістю Батьківщині та професіоналізмом довели, що є гідними спадкоємцями українських героїв, які утверджували українську кордонну службу та її державний кордон. Щиро дякую усьому особовому складу за самовіддану службу та працю на благо нашої країни!», - зазначив ректор академії Олег Шинкарук.

З нагоди свята військовослужбовцям та працівникам Національної академії вручили відомчі нагороди та грамоти. Прикордонний виш за останні декілька років розширив мережу спеціалізованих вчених рад, збільшив науковий потенціал, створив Інститут підвищення кваліфікації та госпіталь академії, науково-дослідний інститут та інститут підготовки керівних кадрів. Крім того, у цьому році Національна академія стала асоційованим членом агенції прикордонної та берегової охорони "FRONTEX".

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую