ye-logo.v1.2

У Хмельницькому впродовж тижня триватиме «Фестиваль сім’ї»

Суспільство 3776
Запланували чимало цікавого
Запланували чимало цікавого. Фото: ілюстрація shutterstock.com

Родинне свято розпочнеться завтра.

Впродовж тижня, з 11 до 19 травня, у Хмельницькому відбуватимуться різноманітні заходи для захисту та поширення сімейних цінностей. Як повідомляють у прес-службі міської ради, в рамках фестивалю, 11 травня об 11.00 на літній сцені, розташованій поблизу кінотеатру імені Т. Шевченка, департамент освіти та науки міської ради проведе тематичний захід.

«У світі все починається з мами» присвячений Дню матері, який в Україні відзначається щороку у другу неділю травня.
16-18 травня з 9 ранку до 21 години на майданчику біля кінотеатру імені Тараса Шевченка проходитиме ІІ міжнародний фестиваль з аеродизайну «Арт-студія «Ельф».

17 травня з 16.00 до 20.00 на майданчику перед кінотеатром імені Тараса Шевченка буде розгорнуто сімейне містечко.

18 травня з 10.00 до 20.00 на майданчику біля кінотеатру імені Тараса Шевченка і в парку імені Івана Франка – сімейне містечко (турнір з футболу, волейболу, сімейні ігри).

О 16.00 цього ж дня на майданчику поблизу кінотеатру Шевченка відбудеться урочисте закриття І (міського) етапу всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»).

19 травня о 10.00 на майданчику біля кінотеатру імені Тараса Шевченка пройде флорбол. О 13.00 запланована святкова хода, яка розпочнеться від Римо-католицького храму (проспект Миру, 55) і пройде вулицями Бандери, Кам’янецькою, Проскурівською до кінотеатру імені Т. Шевченка; О 15.30 на майданчику біля кінотеатру імені Шевченка відбудеться святковий концерт.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую