ye-logo.v1.2

У Хмельницькому пройде вечір пам’яті Героя, загиблого під Іловайськом

Суспільство 2585
Зв‘язок з Олександром перервався після фатального бою під Іловайськом 28 серпня 2014 року
Зв‘язок з Олександром перервався після фатального бою під Іловайськом 28 серпня 2014 року. Фото: khm.gov.ua

Олександр Співачук став одним з перших добровольців, які вирушили на захист країни.

17 травня, в актовій залі Хмельницького ліцею №15, відбудеться вечір пам’яті Героя російсько-української війни добровольця та старшого інспектора батальйону «Миротворець» Олександра Співачука. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради. Герой віддав життя, захищаючи Україну на Сході. Саме його ім’я присвоєно цьому навчальному закладу в січні 2016 року.

Майор міліції Олександр Співачук став одним з перших добровольців, які вирушили відстоювати цілісність нашої держави на Сході країни. 32-річний чоловік, який раніше працював слідчим в обласному управлінні міліції, вступив до лав батальйону «Миротворець» у перші дні його створення.

Зв‘язок з Олександром перервався після фатального бою під Іловайськом Донецької області 28 серпня 2014 року, який увійшов в історію як Іловайський котел. Майже півроку Олександра шукали, як безвісти зниклого. Його фотографії розповсюджувалися у соціальних мережах, колеги-правоохоронці збирали інформацію з усіх можливих джерел. Лише у результаті співставлення аналізів ДНК вдалося з‘ясувати, що Олександр Співачук загинув і похований, як невідомий захисник, на одному з кладовищ Дніпропетровська.

25 січня 2015 року Олександра Співачука перепоховали у рідному місті.

Початок пам'ятного заходу о 16.00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую