ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

Швидкість руху автомобілів вимірюють на ще одній трасі Хмельниччини

Суспільство 2527
Патрульні вимірюють швидкість на двох трасах, які проходять через Хмельниччину
Патрульні вимірюють швидкість на двох трасах, які проходять через Хмельниччину. Фото: з архіву

Патрульні із пристроями TruCam в області працюють на трьох автодорогах.

Від 13 травня на відрізку автодороги Н-03, що проходить через територію Хмельницької області, патрульні почали вимірювати швидкість руху автомобілів. Як повідомила речник патрульної поліції області Людмила Чернилевська, вимірювання здійснюється за допомогою лазерного пристрою TruСam.

«На область в нас є три пристрої для вимірювання швидкості. 11 лютого ми почали працювати на автодорозі М-12 між 242 та 300 кілометром. Потім, 25 березня, ділянку де контролюємо швидкісний режим, додали – між 300 та 342 кілометрами. Від 13 травня маємо ще одну трасу Н-03 «Житомир-Чернівці» на відрізку між 188 та 300 кілометрами, це між Хмельницькою та Чернівецькою областю. За неповних два дні на цій ділянці притягнули до адмінвідповідальності понад 60 водіїв-порушників», - додала Людмила Чернилевська.

За її словами, патрульні аналізують ситуацію і вимірюють швидкість, з якою рухаються транспорті засоби на тих автодорогах, де стається найбільше ДТП. Про те, що інспектори працюють із TruCam водіїв мають інформувати встановлені дорожні знаки та службові автомобілі із ввімкненими маяками синього кольору.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую