ye-logo.v1.2
10 Липня, 2020

«TruCAM» на автодорогах Хмельниччини: визначено три локації, де вимірюють швидкість

Суспільство 12850 1

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Порушників каратимуть згідно із законодавством.

Від сьогодні, 11 лютого, на трьох локаціях траси М-12 «Стрий - Знам'янка», що проходить через Хмельницьку область,  вимірюють швидкість руху автомобілів. Спеціальний пристрій «TruCAM» фіксує рух окремого транспортного засобу, і, в разі перевищення швидкісного режиму, записує дані на флеш-карту.

«Управління патрульної поліції у Хмельницькій області отримало три прилади «TruCAM». Дані пристрої американські, вони пройшли сертифікацію і дозволені законодавством для вимірювання швидкісного режиму. Сподіваємось, що такі заходи зменшать кількість ДТП на трасі М12. Штрафувати водіїв також почнемо сьогодні, адже вони знають, з якою допустимою швидкістю можуть рухатись на автошляхах» - каже речник патрульної поліції області Роман Мартинюк.

За його словами, працюватимуть патрульні з радарами з 8.00 до 20.00 години на 300 кілометрі (поблизу села Требухівці Летичівського району) та 242 кілометрі в обох напрямках руху (поблизу села Климцівці Хмельницького району), що на трасі М12 «Стрий-Знамянка». На цих локаціях уже встановлені дорожні знаки, які попереджають кермувальників про те, що ведеться фото-, відеофіксація порушень. Окрім того, на місці здійснення фіксації стоятимуть службові автомобілі з увімкненими маячками синього кольору.

Пристрій показує швидкість одного автомобіля

«TruCAM» фіксує дані на відстані до 900 метрів. Пристрій можна навести на один конкретний автомобіль і він покаже його швидкість руху. Якщо є перевищення, то радар записує відео на карту пам'яті автоматично, якщо ж перевищення немає – то дані не зберігаються. «TruCAM» має допустиму похибку 2-3 кілометри. Радар не рекомендують використовувати при температурі повітря нижче -10 та вище +40», - розповідає старший сержант поліції Юрій Сухораб.

Відео, де є перевищення швидкісного режиму, демонструватимуть водіям

Водночас, патрульні нагадують, що за перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів на 19-20 кілометрів за годину, водіїв чекає письмове попередження, 20-50 кілометрів за годину – штраф у 255 гривень, 50 і більше кілометрів за годину – 510 гривень.

Один із патрульних поліцейських вимірює швидкість, інший - зупиняє автомобіль
 

Коментарі:

Хмельничанин 11.02.2019 17:59

ДПСна бидлота вийшла на доргу.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую