ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

Ремонт на «тещиному язику»: дорожники укладають верхній шар покриття

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 989
Ремонтні роботи на
Ремонтні роботи на "тещиному язику" тривають. Фото: km.ukravtodor.gov.ua

Роботи тривають майже рік.

На «тещиному язику», що на автодорозі поблизу Кам'янця-Подільського, тривають роботи із капітального ремонту. Як повідомляють у Службі автодоріг області, наразі укладають верхній шар покриття.

«Підрядник виконує роботи із влаштування верхнього завершального шару покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону, завдяки шорохуватій поверхні якого, підвищиться коефіцієнт щеплення коліс автомобілів із покриттям. Задля кращої рівності покриття укладається верхній шар одразу двома асфальтоукладальниками. На ширину 9,5 метрів вже влаштовано 2,6 кілометра завершального шару», - йдеться у повідомленні.

Дорожники додають, що перед укладанням щебенево-мастикового асфальтобетону для відведення води із проїзної частини, встановлюються прикромочні лотки, а також насипається ґрунт для подальшого формування узбіч.

Нагадаємо, що під час капітального ремонту ділянка автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, протяжністю 5,5 кілометрів розшириться ще однією смугою руху. Для відокремлення напрямків потоків та неможливості виїзду транспортного засобу на зустрічну смугу буде встановлено бар’єрне огородження типу «Нью Джерсі», також по всій протяжності ділянки буде влаштовано зовнішнє освітлення та встановлені нові дорожні знаки.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую