ye-logo.v1.2

У Славуті під виглядом працівників газової служби працюють шахраї

Суспільство 5420
Щоб не втратити заощадження не будьте надто довірливими та в жодному разі не впускайте до свого помешкання невідомих громадян
Щоб не втратити заощадження не будьте надто довірливими та в жодному разі не впускайте до свого помешкання невідомих громадян. Фото: dniprograd.org

Як «приманку» пропонують знижку, безкоштовний газ, інші «акції».

У Славуті аферисти прикидаються співробітниками газової служби та виманюють в людей гроші. Як повідомляє прес-служба Славутського міськвиконкому, за повідомленням Славутського відділення поліції нещодавно від таких дій шахраїв постраждала жителька Славути: зловмисники представилися працівниками ПАТ «Хмельницькгаз», і видурили гроші під приводом заміни лічильника.

«У підприємстві наголошують: компанія надає послуги з ремонту чи встановлення будь-якого газового обладнання виключно після банківської проплати та наявності квитанції у споживача. Працівники не уповноважені та не мають права отримувати за послуги готівку», - зазначають в прес-службі міськвиконкому.

Зазначають, що найчастіше шахраї вибирають собі у жертви стареньких, часто одиноких громадян. У якості «приманки» пропонують знижку, безкоштовний газ, інші «акції». На прийняття рішення дається обмежений час.

«Щоб не втратити заощадження не будьте надто довірливими та в жодному разі не впускайте до свого помешкання невідомих громадян, ким би вони не представлялися. Якщо щось викликає у вас сумніви, одразу телефонуйте до поліції за номером 102», - додають в Славутському відділення поліції.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую