ye-logo.v1.2

Жіночі кросівки: як не помилитись у виборі На правах реклами

Суспільство 6961
Перше, за що дівчата люблять кросівки, це комфорт.
Перше, за що дівчата люблять кросівки, це комфорт.. Фото: intertop.ua

Зручне повсякденне взуття, яке прийшло в побут з арен та стадіонів, не збирається поступатися популярністю з більш класичним.

Кросівки люблять і чоловіки, і жінки, а тенденції сучасної моди вказують не те, що епоха кросівок тільки починається. А найкращий вибір, привабливі ціни та будь-які консультації з приводу купівлі кросівок — за посиланням https://intertop.ua/catalog/zhenskaya_obuv/krossovki/.

Модні жіночі кросівки, це які?

По перше, це ті моделі, що не втрачають популярності у всьому світі вже десятки років. Наприклад, New Balance 574, або Nike Air просто неможливо переплутати з іншими. Саме через це вони й породжують сотні копій, які не набагато гірші. Втім, обирати лише вам.

Перше, за що дівчата люблять кросівки, це комфорт. Ні в якому разі не варто поступатись зручністю, інакше заради чого ми їх купляємо? Кажуть, що цього року в тренді ретро-стиль та елементи легендарних лінійок кросівок минулих років. Але навіть якщо ви не досконало знаєтеся на тонкощах спортивного взуття, відчуття підкаже вам, що саме ця модель буде привертати увагу цього сезону.

Як вибрати кросівки для дівчини

Усі переваги кросівок ми можемо відчути тільки тоді, якщо врахуємо декілька важливих речей. Наприклад, таких:

1. Навіщо? Кожен знає, що спортивне взуття, не тільки кросівки, розробляється з певною метою. Кросівки для бігу будуть відрізнятись від кросівок для тренування в атлетичному залі. А все через те, що архітектура взуття розподіляє навантаження зовсім по-різному. Втім, у продажу є й універсальні моделі.

2. З чого? Матеріал кросівок, безумовно, впливає як на ціну, так і на їх призначення. Бігові кросівки легкі, мають підошву з покращеними фрикційними властивостями. Якщо саме ці особливості вам не потрібні, можна добре зекономити та купити більш універсальну модель.

3. Колір? Класика — це білі або чорні кросівки. Втім, все залежить від одягу, з яким ви плануєте поєднувати кросівки. Практичність білого взуття, звичайно, далека від ідеалу, проте виглядають вони шикарно — хоч на стадіоні, хоч на прогулянці в парку.

4. Бренд? Бренд — це ціна і якість. Але так буває лише в тих випадках, коли ми маємо гарантію, що продукція автентична. Тобто, Адідас, пошитий в Гайсині, лишається Адідасом лише умовно. Хоча коштувати може досить дорого. Будь-який відомий бренд має захист від підробок, має запатентовані технології та загалом виправдає досить високу ціну.

5. Розмір? Оптимальний варіант визначення свого розміру взуття, особливо при онлайн-купівлі, досить простий. Вдягаємо шкарпетку, ставимо ступню на лист паперу і наносимо помітки біля п'яти та великого пальця. Прибираємо ступню і вимірюємо відстань між помітками.

Коментарі:

Daniel 14.08.2020 01:47

Коментар видалений, оскільки містить інформацію на інші ресурси - Адміністратор

Daniel 12.07.2020 23:33

У кросівках важливі технології. Хороші жіночі кросівки можна подивитися - Коментар відредагований, оскільки містить інформацію на інші ресурси - Адміністратор

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую