ye-logo.v1.2
27 Січня, 2020

У Нетішині афганці долучилися до облаштування притулку для тварин

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1290
У Нетішині взялися за облаштування притулку для безпритульних тварин
У Нетішині взялися за облаштування притулку для безпритульних тварин. Фото: Виконавчий комітет Нетішинської міської ради

Волонтери власноруч виготовляють будки для безпритульних чотирилапих.

У Нетішині продовжують облаштовувати притулок для тварин. До його облаштування долучилися активісти міської організації спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). У столярному цеху волонтери власноруч виготовляють секційні буди для безпритульних тварин. Про це повідомляють у відділі з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

«Виготовлено вже 4 буди, але робочих рук вкрай недостатньо, тому запрошуємо небайдужих містян приєднатися до потрібної справи», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв сайт «Є» раніше, завдяки зекономленим коштам, рішенням міської ради 108 тисяч гривень розподілили на закупівлю матеріалів для притулку. Було закуплено обрізні дошки та бруски для виготовлення будок, різний інвентар. Також придбано металеву секцію, кріплення та стовпи для огорожі. На території притулку буде розміщено 8 відкритих та 5 закритих вольєрів, 16 секційних будок для собак, 4-5 контейнерів, у 2 з яких буде розміщуватися складське приміщення та кухня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую