ye-logo.v1.2

«Донжуанство» по-білогірськи

Суспільство 1120

Кривавою трагедією завершилося з'ясування неприязних стосунків через ревнощі між сусідами-пенсіонерами в одному з сіл Білогірського району.

 Вони обоє були вдівцями. Шістдесятирічний чоловік, який десять літ тому поховав дружину і не міг жити в самоті, наполегливо шукав собі нову супутницю по сусідніх селах або через рубрики знайомств у газетах. І це в нього виходило непогано. Жінки не обділяли увагою. Либонь, з десяток пройшло через його господу. І жодна довго не затримувалася. Остання претендентка хазяйнувала лише півроку. Бо, в селі кажуть, був надто перебірливим – то, бачте, фігура не подобалася, то ласки бракувало. Та, незважаючи на це, пенсіонер ревнував їх до свого шістдесятиоднорічного сусіда, який овдовів три роки тому. А той, очевидно, через свою сором'язливість не шукав нових супутниць життя, зате, з сусідовими «нареченими» любив пощебетати або навіть пригостити чимось смачненьким. Це ще більше заводило старого ревнивця.
«Після чергового «розлучення» ревнивий сусід, перебуваючи напідпитку, вирішив з'ясувати стосунки із сусідом-залицяльником. Прийшов до того додому та почав звинувачувати у непристойній поведінці, попереджуючи, щоб із наступною гостею, яку чекав з дня на день, той навіть і не думав розмовляти. За словами у хід пішли кулаки. У розпалі бійки сусід схопив зі столу металеву заточку та двічі проштрикнув забіяку», – розповідає інспектор центру зв'язків із громадськістю управління внутрішніх справ у Хмельницькій області Юлія Гринь. На щастя, у потерпілого відпочивала дочка з онукою. Батька з тяжкими тілесними ушкодженнями вона швидко доправила у лікарню. Нині його здоров'ю нічого не загрожує. Стосовно кривдника порушено кримінальну справу і йому «світить» до восьми років позбавлення волі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую