ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

У Хмельницькому встановили пам’ятну дошку засновнику онкодиспансера

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1258
В'ячеслав Шаренко був одним з ініціаторів формування онкологічної служби України як окремої медичної галузі
В'ячеслав Шаренко був одним з ініціаторів формування онкологічної служби України як окремої медичної галузі. Фото: doz.adm-km.gov.ua

В’ячеслав Шаренко довгий час був головним лікарем медустанови.

В Хмельницькому увіковічнили пам'ять колишнього головного лікаря Хмельницького обласного онкологічного диспансеру В’ячеслава Шаренка. 5 червня на фасаді медичного закладу відкрили на його честь барельєф.

Як зазначають на сайті Департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації, В’ячеслав Шаренко доклав чимало зусиль до заснування одного з перших в Україні спеціалізованих онкологічних закладів – Хмельницького обласного онкодиспансеру. Він не лише займався лікувальною справою, а й організував онкологічну службу області в цілому, активно займався громадською діяльністю.

На посаду головного лікаря Хмельницького обласного онкологічного диспансеру В’ячеслав Шаренко був призначений у лютому 1982 року. Він брав безпосередню участь у проектуванні закладу та введенні в експлуатацію вузькопрофільнихі онкологічних відділень. Посаду головного лікаря ХООД В’ячеслав Васильович суміщав з обов’язками головного онколога області. Був одним з ініціаторів формування онкологічної служби України як окремої медичної галузі.

9 жовтня 2008 року В’ячеслава Шаренка не стало. У пам'ять про нього на фасаді Хмельницького обласного онкологічного диспансеру відтепер встановлено барельєф.

Читайте також: У Полонному відкрили пам'ятну дошку захиснику України.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую