ye-logo.v1.2

В Нетішині пропонують винагороду за інформацію про тих, хто труїть собак

Суспільство 4556
Отруєння собак фіксують третій день поспіль
Отруєння собак фіксують третій день поспіль. Фото: lutsk.rayon.in.ua

Потерпають як бездомні тварини, так і домашні.

У Нетішині декілька днів поспіль фіксують випадки отруєння собак. Міська влада та волонтери міста заявляють, що від отруєння потерпають як бездомні тварини, так і домашні.

«Це реальна проблема. Випадки отруєння фіксуємо вже декілька днів поспіль. Ситуація досить дивна, бо отруту розкидають саме там, де мешканці вигулюють домашніх собак, а не в місяцях скупчення бездомних, скажімо, у гаражних масивах. Учора в нас відбулася з цього приводу нарада з відповідними службами. Ветлікар, яка рятувала тварин після отруєння, каже, що отруту в таблетках підкладають у м’ясо та ковбасу», - розповідає Олександр Супрунюк, міський голова Нетішина.

Зазначає, що позавчора в Нетішині отруїлися 4 домашніх собаки та 2 дворняги. Троє собак врятувати ветеринарам не вдалося. Учора від отруєння постраждав лабрадор.

«Сьогодні стало відомо, що від отруєння постраждали ще дві собаки поруч в селі - в Старому Кривині. Вони загинули. Також є інформація, що зафіксовані випадки масового отруєння і в Шепетівці. Вважаємо, що це схоже на відверту і сплановану провокацію. Наразі ми звернулися до правоохоронних органів та сподіваємося на справедливе розслідування», - додає Олександр Супрунюк.

Щоб вирахувати зловмисника, волонтерська спільнота Нетішина уже оголосила про винагороду в 20 тисяч тому, хто допоможе визначити осіб, причетних до отруєння. Анонімність гарантують.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую