ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому оновлюють зупинки громадського транспорту

Суспільство 3691
«Наразі електронні табло на «розумних» зупинках працюють без збоїв», — Сергій Шепурев
«Наразі електронні табло на «розумних» зупинках працюють без збоїв», — Сергій Шепурев . Фото: ілюстративне з архіву редакції

В обласному центрі з’являться ще дві «розумні» зупинки.

Впродовж цього року в місті вже встановлено кілька нових зупинок для очікування громадського транспорту. Їх облаштування проводиться за кошти місцевого бюджету та приватних підприємців. Крім того, нині завершується розробка проектно-кошторисної документації для відкриття двох «розумних» зупинок.

За інформацією прес-служби Хмельницької міської ради, за кошти місцевої скарбниці вже встановлено нову зупинку громадського транспорту «Вулиця Перемоги», що на Зарічанській у напрямку руху до вулиці Бандери. 

«За кошти підприємців сучасні павільйони збудували на вулиці Проскурівського підпілля (зупинка «Педагогічна академія» у напрямку руху з міста) та на вулиці Курчатова (зупинка «Завод будівельних матеріалів» в обох напрямках руху). Крім того, ПАТ «Завод «ТЕМП» облаштував зупинку у напрямку міста на Старокостянтинівському шосе», — йдеться у повідомлені.

Крім того, завершується облаштування кінцевої зупинки «Вулиця Верейського», що у мікрорайоні Ружична.

Виконувач обов’язків начальника міського управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев розповів, що у Хмельницькому з’явиться ще дві «розумні» зупинки. Вони, як і попередні, будуть оснащені електронним табло прогнозування часу прибуття громадського транспорту, безкоштовним Wi-Fi, розетками для підзарядки мобільного телефону… Вони будуть розташовані на вулиці Кам’янецькій (зупинка «Парк Молодіжний» біля ТРЦ «Оазис») та на вулиці Панаса Мирного (зупинка «Вулиця Кармелюка»).

«Наразі управління житлово-комунального господарства завершує виготовлення проектно-кошторисної документації для їх облаштування, — каже Сергій Шепурев. — Щодо нинішніх «розумних» зупинок — всі інформаційні табло працюють без проблем. Може не відображатися лише транспорт без GPS-навігатора. Зазвичай, це резервні одиниці».

Нагадаємо, перші дві «розумні» зупинки встановлено на зупинках на вулиці Подільській поблизу першої поліклініки. Згодом з’явилися «Вулиця Нижня Берегова» та «Вулиця Панаса Мирного».

Читайте також: Коли нові тролейбуси виїдуть на вулиці Хмельницького

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую