ye-logo.v1.2
21 Січня, 2019

Де у Хмельницькому встановлять розумні зупинки громадського транспорту (СПИСОК)

Ангеліна Мовчан Суспільство 4737 1
Одна із одниз розумних зупинок буде становлена на вулиці Подільській
Одна із одниз розумних зупинок буде становлена на вулиці Подільській

У міській раді обіцяють встановити п’ять розумних зупинок та ще стільки ж інформаційних таблиць.

Із введенням у дію у Хмельницькому оновленої транспортної мережі 27 грудня, почалося чимало нарікань на роботу транспорту. У Хмельницькій міській раді взялися моніторити як їздять маршрутки і чи виконують всі прописані умови договору водії та власники маршрутів.

Заступник мера Андрій Бондаренко, разом із т.в.о. начальника управління транспорту Сергієм Шепуревим навіть почали їздити громадським транспортом, щоб точно доповісти меру ситуацію із перевезеннями у місті. За місяць-другий обіцяють чиновники вивчать ситуацію, внесуть корективи і транспорт буде курсувати за максимально прийнятним для хмельничан умовами та графіком.

Чиновники кажуть, є проблеми в роботі громадського транспорту, особливо в денний і вечірній час. Фото зі сторінки Фесбук Андрія Бондаренка. 

А щоб слідкувати за прибуттям того чи іншого автобусу-тролейбусу-маршрутки, обіцяють встановити розумні зупинки. Поки їх буде лише п’ять, але якщо вони нормально відпрацюють і будуть результативними, то встановлять більше.

Розумні зупинки – це і інформаційні табло із зазначеним часом коли прибуває наступна маршрутка чи тролейбус того чи іншого маршруту, і місце для зарядки мобільних телефонів, і мережа WI-FI, і навіть реклама на електронних табло.

До речі, сподіваємося, що ці зупинки не чекатиме участь потрощених лавочок із місцем для зарядки телефонів.
За словами Сергія Шепурева, розумні зупинки встановлюватиме ТОВ «Дозор Україна», яке займається питаннями облаштування транспортних засобів GPS-навігаторами.

Андрій Бондаренко каже, запланували облаштувати ці зупинки протягом року, але сподівається, що тягнути до кінця року не будуть і вже за кілька місяців їх встановлять.

Орієнтовно, «розумними» будуть такі зупинки:

Вул. Подільська, 65, зуп. «Поліклініка №1»
Вул. Бандери, 7, зуп. «Електроніка»
Вул. Соборна, 17, зуп. «ЦНАП»
Вул. Інститутьська, 11, зуп. «Університет»
Вул. Зарічанська, 24, зуп. «Перемоги»


 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео