ye-logo.v1.2
19 Листопада, 2019

Хмельничанці, яку в Грузії підозрюють в торгівлі дітьми, продовжили арешт

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 2383
Під арештом Юлія Сусляк пробуде до 25 липня
Під арештом Юлія Сусляк пробуде до 25 липня. Фото: 1tv.ge

Грузини чекають результатів розслідувань від правоохоронців України, Росії і США.

Грузинський суд подовжив арешт багатодітній матері з Хмельниччини Юлії Сусляк, яку в квітні затримали на межі з окупованою Росією Абхазією грузинські прикордонники за підозрою у торгівлі дітьми. Слідчі заявили, що їм треба час на перевірку інформації, чи могла вона везти в Абхазію десятьох дітей на продаж. Як повідомляє ТСН, грузини чекають результатів розслідувань від правоохоронців України, Росії і Америки.

Відомо, що засідання в суді Тбілісі було закритим. Знімати заборонили всім, крім місцевого громадського телебачення. Грузинські слідчі хочуть, щоб Генпрокуратура України перевірила обставини народження дітей в Києві. Крім того, чекають з Росії відповіді про похорон сина Сусляків. Звернулися і до Америки, де сама Юлія народила доньку. Скільки займе часу ця перевірка, невідомо.

Під арештом Юлія Сусляк пробуде до 25 липня.

Нагадаємо, багатодітну матір з Хмельницького грузинські слідчі підозрюють у торгівлі дітьми. Її затримали на межі з окупованою Росією Абхазією грузинські прикордонники. Слідчих насторожив той факт, що семеро із одинадцяти її малюків народжені у Києві від сурогатних мам впродовж року. Версія грузинської прокуратури – їх купили для продажу на органи в Абхазії.

7 червня усі десятеро дітей родини Сусляків повернулися з Грузії на Хмельниччину. Нині вони перебувають під опікою бабусі.

Читайте рабство: На Хмельниччині мама намагалася продати дитину в секс-рабство.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую