ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

Діти заарештованої в Грузії хмельничанки повернулися в Україну

Суспільство 5671
Питання влаштування дітей вирішуватиметься органами опіки одразу після їхнього повернення додому
Питання влаштування дітей вирішуватиметься органами опіки одразу після їхнього повернення додому. Фото: president.gov.ua

Кажуть, діти у важкому психічному стані і потребують реабілітації.

В Україну повернулися десятеро дітей родини Сусляків з Хмельниччини, які після арешту їхньої матері Юлії перебували у прийомних родинах у Грузії. Літак із ними прибув сьогодні, у ніч проти сьомого червня. Як повідомляє сайт президента України, малечу супроводжував уповноважений Глави держави з прав дитини Микола Кулеба.

За його словами, діти тривалий час перебували у переїздах територією Грузії та Росії і їм необхідна тривала реабілітація. Попереду – вивчення подробиць цієї справи.

«Треба з’ясувати, за яких обставин вони перебували з мамою без належного супроводу. Тому що з Росії, де вони просили притулку, їх попросили поїхати», – зазначив уповноважений Президента.

Микола Кулеба повідомив, що однією з основних перешкод для повернення дітей в Україну була підозра, що їхні батьки мають намір їх продати. Нагадаємо, грузинських правоохоронців насторожило те, що семеро з десяти дітей були народжені сурогатними матерями протягом одного року.

Уповноважений глави держави з прав дитини також наголосив, що діти з родини Сусляків мають проживати з бабусями в одній сім’ї, щоб вони не почувалися розділеними.

«Наше завдання об’єднати їх у родині та надавати реабілітацію. Бо діти у важкому психічному стані, а їхній фізичний стан треба перевіряти», – підкреслив Микола Кулеба.

Питання влаштування дітей вирішуватиметься органами опіки одразу після їхнього повернення додому. До Хмельницької області діти від’їжджають сьогодні вранці.

Нагадаємо, Юлію та Юрія Сусляків підозрюють у торгівлі дітьми. Жінку затримали у Грузії, коли вона з десятьма нащадками хотіла виїхати до окупованої Росією Абхазії.

Раніше, заарештована в Грузії Юлія Сусляк, оголосила голодування.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую