ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

У Старокостянтинові горіло міське сміттєзвалище

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1364
Вогнеборці ліквідували пожежу на полігоні твердих побутових відходів
Вогнеборці ліквідували пожежу на полігоні твердих побутових відходів. Фото: km.dsns.gov.ua

Причини пожежі встановлюють.

Учора, 24 червня, о 20:00 рятувальникам повідомили, що неподалік села Хутори Старокостянтинівського району горить полігон твердих побутових відходів міського сміттєзвалища. Про це зазначають в управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області.

«До місця пожежі одразу було направлено чергові караули вогнеборців. На місці події встановили, що орієнтовна площа пожежі складає 300 квадратних метрів, існувала загроза поширення вогню на більшу площу. Додатково до ліквідації загоряння було залучено підрозділи пожежної охорони з військових частин, автомобілі з бочками для підвезення води та спецтехніку для освітлення місця пожежі», - йдеться у повідомленні ДСНС.

Вогнеборці боролися з вогнем по фронту розповсюдження пожежі за допомогою лафетних стволів з автоцистерн, а також на окремих ділянках займання за допомогою ручних стволів. Гасіння пожежі ускладнювала велике горюче навантаження.

Площа пожежі 300 квадратних метрів

Рятувальники кажуть, о 20:20 пожежу вдалося локалізувати, а о 21:00 – повністю ліквідувати. Травмованих на місці події не було. Причина пожежі наразі з’ясовується. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую