ye-logo.v1.2

SMS-новини 3 Вересня

Суспільство 1767

від читачів

КНИГА СКАРГ
21.08 Тролейбус 11-го маршруту на перехресті вул. Тернопільської та Молодіжної в Хмельницькому не на зупинці випустив 3-х людей і продовжив рух.
Як розповів директор Хмельницького комунального підприємства „Електротранс” Володимир Максимов, про подібне він чує вперше. „Це все порожні слова. Потрібно записати номер тролейбусу, де і о котрій годині конкретно це сталося, і негайно повідомити в „Електротранс”. А  ми вже розберемося з винуватцями належним чином. Раджу з будь-якими претензіями до роботи тролейбусів одразу ж звертатися до нас”.

21.08 На вул. Кам’янецькій в Хмельницькому біля буд. 48 ремонт тротуару. Працював екскаватор. Це добре. Пішоходам доводиться обходити цю ділянку по проїжджій частині дороги, де немає жодного попереджувального знаку для машин.

21.08 У с. Слобідка-Красилівська на цегляному заводі не виплачують зарплату. Все обіцяють. Директор з’являється дуже рідко. Дітей до школи треба зібрати. Де справедливість?!
Як розповідає автор повідомлення, останній раз заробітну плату видавали 1 серпня, але розрахувалися лише за червень. Проте гроші іноді виплачують, але частково і не всім працівникам, а вибірково. За словами автора смс-повідомлення, звернутися зі скаргою працівники заводу не можуть, адже не всі офіційно оформлені на роботу, тому довести щось буде важко.
Додзвонитися до директора заводу протягом кількох днів кореспонденти так і не змогли — робочий телефон не відповідає...

23.08 Читала відповідь В. Шелестюка. Та як неправда?! Світла не стало в Миколаєві після дощу 9-го серпня, з’явилося 10-го ввечері. Самі електрики казали, що в них одна машина на район, що їздять до нас після кожного дощу. Кажуть, якщо хочемо, щоб було світло, розчищайте лінії. А за добу розморожуються холодильники і продукти можна викидати, бо купляти їх ніхто не хоче!

23.08 Увага! На Хмельниччині торгують одягом по селах шахраї з Молдови на білому «Форді Транзит» DR AR 019, входять у довіру людям, позичають гроші та зникають.

26.08 Хмельницький РЕМ переводять з банку в банк і затримують зарплати, а починається школа, училища.
«У нас була невеличка затримка з виплатою заробітної плати, – розповідає заступник начальника Хмельницького РЕМ, – спершу ми обслуговувалися в «Приватбанку», тоді у «Надра банку» і «Ощадбанку», а зараз — в «Ексімбанку».  Проте, з подібними зауваженнями до мене ніхто не звертався. А ця затримка тривала буквально декілька днів. Зараз усі 53 наші працівники вже отримали гроші за серпень. Крім того, зарплату підвищили на 20%, так що, до школи діти готові».

27.08 У Городку в РЕМі чергові хамлять по телефону і прикриваються начальником.

28.08 Субота, люди займаються хатніми справами. Хтось пере, хтось увімкнув мікрохвильовку, праску. У всіх холодильники, телевізори. А у Городку вимкнули світло. Хто платитиме за ремонт?
Як пояснює начальник Городоцького району електричних мереж Віктор Слободян, частину споживачів райцентру переводять на нову, сучасну лінію електропередач. Тому й відключають електропостачання — з десятої до шістнадцятої години. Про такі відключення людей попередили  через районну газету, повідомлення розвісили також по місту. Через півтора-два тижні роботи завершать, і електроенергія буде подаватися цілодобово. Щодо іншого СМС-повідомлення, то, зазначає Віктор Іванович, за некоректне спілкування з людьми нещодавно звільнили одного диспетчера. Якщо ж такі випадки ще трапляються, варто повідомити про це начальнику РЕМу. 

27.08 27 серпня «Швидку допомогу» з ввімкненими спецсигналами не пропускали на вул. Кам’янецькій в обласному центрі у напрямку «Либідь Плази», ніхто з них не задумався, а може, лікарі поспішають врятувати когось з моєї родини?!

30.08 На автозаправці в Раковому оператор бере гроші, чек не дає, а бензин не заливає. На зауваження: «Ви ж нас не заправили!», він нахабно хамить: «А як докажете?!»  

ДОЗВОЛЬТЕ ЗАПИТАТИ
21.08 Чи закриють Новоселицьку ЗОШ, що на Старокостянтинівщині? Батьки та депутати на сесії сільської ради проголосували за школу, а районний відділ освіти затіяв якусь гру. На ремонт коштів не виділяє, робити його не дозволяє, директора не призначає. Що все це означає?!
За словами директора Миролюбненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Клавдії Катренюк, Новоселицька початкова школа уже закрита. Батьки п’ятьох учнів, які там навчалися у початкових класах,  добровільно подали заяви на переведення дітей до Миролюбненської школи. „Ніякого конфлікту немає, – каже Клавдія Володимирівна, – учні забезпечені шкільним автобусом, який вчасно доставлятиме їх у Миролюбне та розвозитиме по домівках”.

23.08 У селі Маків, що у Дунаєвецькому районі, 2 місяці не працює дитячий садочок. У чому причина?
“Справа в тому, що садочок знаходився на ремонті, ми проводили електричне опалення. Але  казначейство невчасно перерахувало гроші, тому трохи затрималися ремонтні роботи. Проте садочок вже працює”, – пояснила секретар Маківської сільської ради Наталя Володимирівна.

26.08 Шановна редакція, скажіть, будь ласка, чому ви друкуєте неперевірені факти та ще й з відкритим наклепом?! Я, вихователька дитячого садка с. Миньківці, працюю 2 роки, маю відповідну вищу освіту, батьки дітей задоволені моєю роботою. Чому ви, не перевіривши у сільській раді або у селі надану вам інформацію про мене, надрукували її?! Хто відповідатиме за наклеп? Редакція газети чи моя колишня свекруха (я впевнена в цьому) і написала вам у скаргу. Вона погрожувала мені, що доб’ється, аби мене звільнили з роботи. Де мені шукати правду, коли ваша газета облила мене брудом?
 Як стверджує сільський голова села Миньківці Дунаєвецького району Наталя Олійник, повідомлення  про те, що пишуть про персонал дитячого садочку, неправдиве. «Одразу хочу сказати, що це наклеп, адже і завідувач, і вихователь мають відповідну педагогічну освіту. Та й взагалі весь персонал садочку відповідає рівню освіти. Щодо виховательки, то вона зараз переживає нелегкі часи, у неї сімейні проблеми – процес розірвання шлюбу. Але це жодним чином не впливає на роботу, — каже Наталя Василівна. — Від себе скажу, що я неодноразово відвідувала садочок, спостерігала за роботою персоналу, за поведінкою дітей. Діти люблять свою виховательку, ніколи не скаржаться, та й з боку батьків теж жодних нарікань не було. У мене до неї також жодних зауважень, вона добре справляється зі своїми обов’язками вже два роки. Хто і навіщо обливає брудом персонал садочку – для мене загадка. Можливо, це сімейні чвари, але навіщо ж так чинити? Ми готові навіть до того, щоб вихователя перевірили на відповідність до займаної посади та оцінку її знань».

28.08 З якої кукурудзи роблять палички? Купили дітям, а вони воняють, хоч термін зберігання ще не минув. І це вже не вперше. І хто має за цим дивитися?!
«Термін зберігання може бути і 6 місяців. Але, можливо, у магазині не дотримувалися умов зберігання, можливо олія неякісна, – каже Тетяна Левкун, начальник відділу контролю безпеки продовольчого та непродовольчого ринку управління у справах захисту прав споживачів у Хмельниць- кій області. – Згідно з законом, купивши неякісний продукт, людина може звернутися до продавця, щоб йому повернули кошти. Якщо ж немає чеку, і в магазині не визнають їхнім покупцем, тоді потрібно звернутися до нас. Наші працівники обов'язково перевірять якість продуктів у цьому магазині. Хоча планові перевірки магазинів ми можемо робити лише раз на рік, але за наявності скарги, ми проводитимемо позапланові перевірки. Також споживач може звернутися у ДП «Хмельницькстандартметрологію» і перевірити товар. Щоправда, таке дослідження здійснюється за кошти споживача. Проте при виявленні шкідливих для здоров'я людини речовин, покупець зможе подати до суду на відшкодування матеріальних та моральних збитків. Санстанція може перевіряти умови зберігання, документацію тощо. Але, насамперед, продавець повинен стежити за якістю продуктів, які продає. Утім, не відкриваючи пачки, працівник магазину міг і не знати про сторонній запах».

30.08 Купив згущене молоко Городоцького молочно-консервного заводу, смак просто жахливий! Скажіть, з чого його роблять?!
Як запевнили нас працівники Городоцького молочно-консервного за- воду, згущене молоко виготовляють з натуральної сировини, без жодних біодобавок, і намагаються стежити за якістю готової продукції. “Можливо, хтось підробляє наші товари, або термін придатності згущенки закінчився. Принаймні, до нас подібних скарг не надходило. Якщо ж таке трапляється, бажано звернутися до нас або провести аналіз продукції”, – сказали нам на заводі.

 СТАЛОСЯ
18.08 У Городку в зоні відпочинку “Дубок” загинув гімалайський ведмідь.
Заступник міського голови міста Городок Валерій Парамей розповідає, що тварина справді померла. “Ведмідь помер природною смертю, від старості, – стверджує він. – Тварину захоронили відповідно до санітарних вимог”.

24.08 В с. Осламів Віньковецького району втопився чоловік. Небіжчик жив у будинку-інтернаті для пристарілих. (Прим. ред. – автори повідомлень отримують по 10 гривень на рахунок).
В Осламівській сільській раді розповідають, що така трагедія справді сталася у селі. Літній чоловік, котрий проживав у місцевому будинку-інтернаті, ймовірно, втопився через необережність. Вже наступного дня тіло в ставку побачили місцеві жителі й викликали міліцію. Наразі справу розслідують.

26.08 В с. Антонівка Хмельницького району з місцевого аеродрому викрали літак. Спочатку його перефарбували, а потім полетіли в бік Львівської області. Але ж люди мають сміливість, це ж не сумочка і не телефон! (Прим. ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок).
Антонівський сільський голова Анатолій Ференс розповідає, що на території сільради справді ще за радянських часів був побудований невеличкий аеродром, злітна смуга та склад отрутохімікатів. Був тут і літак. «Тоді колгоспи із сусідніх сіл користувалися цією технікою для обприскування полів пестицидами, гербіцидами, - пригадує Анатолій Іванович. - Після розвалу колгоспів аеродром почав занепадати, люди порозбирали приміщення. Хто забрав літак, я стверджувати не можу, оскільки аеродром розміщений за межами села і сільраді не підпорядковується».

27.08 24 серпня у с. Сергіївка Волочиського району втопився молодий чоловік. (Прим. ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок).

27.08 На Лезнєво, на ставку біля АС-1 26-го серпня втопився чоловік. 27-го серпня вранці знайшли його тіло. Воїн-афганець, який пройшов війну, знайшов смерть на дні озера. Безглузда смерть! (Прим. ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок).
„Ми б про це знали, – розповідає  голова Хмельницької міської спілки ветеранів Афганістану Юрій Випірайленко, – рідні померлих афганців до нас звертаються в першу чергу. За останні п’ять днів у місті помер лише один афганець – через цукровий діабет. Інших смертей, в тому числі і утоплень, у нас не зареєстровано”.

28.08 На Львівському шосе сталося пограбування. Пограбували магазин розливного пива «Банк пива» і декілька квартир.
Як уточнив абонент, оголошення із проханням свідків пограбування надати інформацію про грабіжників працівниками магазину розклеєні по всіх будинках мікрорайону. Проте у міліції запевняють, що у них за найближчі кілька днів не зафіксовано жодного звернення щодо пограбувань на Львівському шосе.

30.08 У Кам’янці-Подільському на речовому ринку горів магазин. Без жертв, загорілася проводка. (Прим. ред. – автор повідомлення отримує 10 гривень на рахунок).
(Прим. ред. – автори усіх інших повідомлень отримують по 5 гривень на рахунок).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую