ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Хмельницькі спецпризначенці відпрацьовують десантування

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1198
Бійці відпрацьовують десантування груп повітряним способом
Бійці відпрацьовують десантування груп повітряним способом. Фото: «АрміяInform»

За планом — у ворожому тилу бійці виконують різні завдання.

У 8-му окремому полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України проходять тактико-спеціальні навчання. Про це повідомляє офіцер «АрміяInform» Андрій Агєєв.

«Під час занять з повітряно-десантної підготовки, що відбуваються на загальному тактичному фоні навчань, воїни-розвідники відпрацьовують десантування груп повітряним способом з транспортно-бойового вертольота Мі-8МТ в умовний тил противника. За планом навчань, спецпризначенці, у ворожому тилу виконують розвідувально-диверсійні та інші спеціальні завдання з подальшим виходом груп на точку збору», - йдеться у повідомленні.

Офіцер додає, що стрибки з парашутом військовослужбовці виконують з десантних парашутних систем як з круглими куполами так і з куполами типу «Крило». Нові вантажні парашутні системи українського виробництва «Сокіл» забезпечують десантування зі зброєю та спорядженням з висоти понад 7000 метрів та дозволяють нести додатковий «корисний» вантаж до 180 кілограмів. Це дає змогу безшумно й максимально приховано діставатися до цілі.

Загалом за три перших дні військовослужбовці вже здійснили близько півтисячі стрибків. Паралельно з відпрацюванням тактико-спеціальних завдань, вони також виконують річну програму з повітрянодесантної підготовки.

Читайте також: Над Хмельницьким кружляють гелікоптери – тривають навчання

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую