ye-logo.v1.2

Виконком у прямому ефірі: підтримка учасників АТО та громадський транспорт

Суспільство 4872

Сьогодні, 11 липня, виконавчий комітет Хмельницької міської ради проведе чергове засідання.

Члени виконкому мають розглянути 47 питань порядку денного, опубліковані на сайті Хмельницької міської ради. Більшість з них традиційно стосується сфери комунального майна — передача з балансу, продовження оренди, надання житлової площі у гуртожитку. Втім будуть й інші питання, які стосуються змін у місті.

Два проєкти рішень частково стосуватимуться питання російсько-української війни. Зокрема, члени виконавчого комітету мають проголосувати за винесення на розгляд сесії міської ради змін до «Програми соціальної підтримки учасників АТО, учасників Революції Гідності, бійців-добровольців АТО у Хмельницькому та членів їх сімей на 2018-2020 роки». Вона передбачає відшкодування пільг за житлово-комунальні послуги для сімей загиблих воїнів та учасників революції, які зареєстровані в обласному центрі, надання одноразової матеріальної допомоги, проведення психологічної реабілітації, розширення спектру соціальної допомоги…

Також на виконкомі можуть перейменувати сектор кладовища у мікрорайоні Ракове для поховання учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та інвалідів в наслідок Чорнобильської катастрофи на сектор для поховання учасників російсько-української війни.

Члени виконавчого комітету торкнуться питання громадського транспорту. Вони пропонуватимуть міським депутатам затвердити «Програму розвитку та вдосконалення міського пасажирського транспорту міста Хмельницького на 2019-2023 роки». Вона передбачає збільшення в обласному центрі кількості великогабаритного транспорту, запровадження електронного квитка для пасажирів пільгових категорій, будівництво шляхопроводу через залізничний переїзд на Старокостянтинівському шосе, створення стоянок для приватного автотранспорту.

Як проходить засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради, дивіться у прямому ефірі на сайті «Є». Початок о 14.00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую