ye-logo.v1.2

У Волочиську провели в останню путь Героя Романа Джерелейка

Суспільство 13596
Прощання з Героєм відбулося на центральній площі міста
Прощання з Героєм відбулося на центральній площі міста. Фото: Андрія Агєєва

Військовий помер від кулі снайпера.

Хмельниччина знову прощається із загиблим захисником України. Вчора, 21 липня, в обласному центрі прощалися з 28-річним Богданом Бігусом, а сьогодні у Волочиську проводять в останню путь 30-річного Романа Джерелейка.

«На центральну площу міста попрощатися з Героєм російсько-української війни, прийшли тисячі людей. Це було важко… Рідні – батьки, дружина та його 7-річний син не стримували сліз. Побратими, які приїхали на похорон, згадувати про героїзм та відвагу молодого солдата Романа Джерелейка. Він був справжнім патріотом України, у якого дійсно боліло серце за свою батьківщину», - розповів сайту «Є» спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони Андрій Агєєв, який побував на похороні.

Після прощання та панахиди на центральній площі Волочиська, Героя поховали на місцевому кладовищі.

30-річний Роман загинув від ворожої кулі 19 липня. Фото: Андрія Агєєва

Нагадаємо, Роман Джерелейко загинув 19 липня, під час інженерного облаштування позицій. Військовий зазнав кульового поранення від рук ворожого снайпера. Командир взводу, старшина Олександр Бардалим намагався врятувати Романа, але сам зазнав кульового поранення і помер на місці події. Незважаючи на продовження обстрілу та небезпеку, бійцям вдалось евакуювати тяжкопораненого солдата Джерелейка. Однак, на жаль, велика крововтрата та характер поранення не дали йому шансів на життя і у міській лікарні міста Курахове він помер.

На центральну площу міста попрощатися з Героєм російсько-української війни прийшли тисячі людей. Фото: Андрія Агєєва

Роман отримав кульове поранення під час інженерного облаштування позицій. Фото: Андрія Агєєва

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую