ye-logo.v1.2

Нові та старі обличчя: як змінилися лідери-мажоритарники на округах Хмельниччини

Вибори 8613
Хто займе місце в новому парламенті - покаже остаточний підрахунок голосів
Хто займе місце в новому парламенті - покаже остаточний підрахунок голосів. Фото: unian.ua

Голоси виборців продовжують рахувати.

На Хмельниччині продовжують рахувати голоси виборців на позачергових парламентських виборах, які відбулися в неділю, 21 липня. Наразі, на 9.30 за даними ЦВК, 97,65 відсотка протоколів по виборчих округах Хмельницької області. На двох округах (187 та 188) уже опрацювали 100 відсотків протоколів по багатомандатному виборчому окрузі. 

Також уже визначений переможець-мажаритарник на одномандатному виборчому окрузі №188. Тут опрацювали уже 100 відсотків протоколів. Найбільше голосів виборців набрав самовисуванець Сергій Лабазюк - 49,78 відсотка або 38 456 тисяч голосів. Йому поступилася Оксана Бочкарьова від «Слуги народу», набравши 35,46 відсотка або ж 27 394 голосів. Третє місце на окрузі за Артуром Кокаревичем з «Голосу» - 8,21 відсотка. Нагадаємо, Сергій Лабазюк – обирався народним депутатом до Верховної Ради України по мажоритарному виборчому округу № 188 з 2012 року.

Змінилися лідери виборчих перегонів на одномандатних виборчих округах, порівняно з учорашнім днем, на 190 та 193 виборчих округах. Наразі на одномандатному виборчому окрузі №190 лідирує Олексій Жмеренецький від політичної партії «Слуга народу» (який раніше заявляв про погрози під час передвиборчої кампанії і поліція за цим фактом відкрила кримінальну справу). Йому поступився місцем чинний нардеп Роман Мацола. Відрив між ними у 2,69 відсотка голосів.

Змінився лідер перегонів і на 193 виборчому окрузі. Володимира Мельниченка, який деякий час учора лідирував, обійшов кандидат від «Слуги народу» Ігор Марчук. Розрив між ними у 3,56 відсотка.

Отож, станом на 9.30 ранку по мажоритарних округах лідирують чинні депутати Сергій Лабазюк, Віктор Бондар, Олександр Герега, а також кандидати від пропрезидентської партії «Слуга народу» Микола Стефанчук, Олена Копанчук, Олексій Жмеренецький та Ігор Марчук.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую