ye-logo.v1.2

У Кам’янець-Подільському районі на «тещиному язику» ремонтують міст

Суспільство 2475
Ширина мосту після капітального ремонту становитиме 16 метрів
Ширина мосту після капітального ремонту становитиме 16 метрів. Фото: km.ukravtodor.gov.ua

Ремонтні роботи планують завершити цього року.

На мосту через річку Мукша на автомобільній дорозі державного значення Н-03 Житомир-Чернівці продовжуються ремонтні роботи. Про це повідомляють у службі автомобільних доріг області.

«Цей міст є частиною аварійно-небезпечної ділянки автодороги, відомої у народі як «тещин язик». Завершення ремонту цього моста, в результаті якого він стане ширшим та безпечнішим, є надзвичайно важливим питанням, адже мова йде про людські життя», - зазначає йдеться у повідомленні САД.

Триває підготовка до армування та бетонування ригеля, проведено бетонування упору під укріплення відкосу берегових підходів до мосту.

Як зазначають дорожники, всі роботи планується завершити цього року та до кінця будівельного сезону повністю здати міст в експлуатацію.

«Згідно проекту, ширина мосту після капітального ремонту становитиме 16 метрів, будуть облаштовані тротуари, укладено нове асфальтобетонне покриття, встановлені нові дорожні знаки, бар’єрне огородження, освітлення, що значно покращить безпеку дорожнього руху», - зазначають дорожники.

Нагадаємо, капітальний ремонт аварійно-небезпечної ділянки автодороги розпочали минулого року.

Читайте також: У Старокостянтинові відкрили міст через річку Случ, але не для всіх.

Міст стане ширшим та безпечнішим.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую