ye-logo.v1.2

Хмельниччина серед лідерів за кількістю встановлених лічильників тепла

Суспільство 2366
У Хмельницькому, Волочиську та Нетішині встановлена 100% лічильників тепла
У Хмельницькому, Волочиську та Нетішині встановлена 100% лічильників тепла. Фото: naglyad.org

Загалом, лічильники встановили у понад 93 відсотка житлових будинків.

Станом на середину липня в Україні лічильниками теплової енергії оснащено 80% або понад 65 тисяч житлових будинків. Як повідомили в управлінні житлово-комунального господарства облдержадміністрації, на Хмельниччині 93,5% житлових будинків, які приєднані до централізованої системи опалення, оснащені лічильниками теплової енергії.

«Зокрема, у Хмельницькому, Волочиську та Нетішині цей показник становить 100%, Старокостянтинові – 97,6%, Кам’янці-Подільському – 95%. Разом з тим, у Шепетівці оснащено лічильниками близько 62% будинків, а у Дунаївцях – лише 30%», - повідомляє прес-служба Хмельницької облдержадміністрації.

На нараді з підготовки до опалювального сезону віцепрем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко зазначив: «Лідерами за кількістю оснащених житлових будівель вузлами комерційного обліку теплової енергії є Черкаська, Миколаївська, Хмельницька та Вінницька області. Найгірші показники демонструють Кіровоградська, Луганська та Тернопільська області».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую