ye-logo.v1.2

З лічильником дешевше: у Хмельницькому затвердили норму споживання гарячої води

Суспільство 3963
Наразі понад 80 відсотків хмельничан не мають внутрішньоквартирних лічильників обліку гарячої води
Наразі понад 80 відсотків хмельничан не мають внутрішньоквартирних лічильників обліку гарячої води. Фото: ілюстративне telegraf.com.ua

Ця норма існує для хмельничан, які не мають внутрішньоквартирного лічильника гарячої води.

Сьогодні, 8 липня, члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради одноголосно затвердили норму споживання гарячої води для населення у разі відсутності лічильника.

Отож члени виконкому затвердили норму споживання гарячої води на одну людину у розмірі 105 літрів на добу для абонентів обох міських теплопостачальників — комунальних підприємств «Хмельницьктеплокомуненерго» та «Південно-Західні тепломережі». Така норма стосується хмельничан, які мають ванни з душем, проте не встановили у власній квартирі лічильника.

Насправді, люди не надто відчують наслідки цього рішення виконавчого комітету, адже така норма існувала й раніше. Тепер вона набула додаткової юридичної ваги.

«Наразі ми розробляємо з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг новий тариф на теплопостачання. Він має з’явитися до початку нового опалювального періоду, — пояснює директор КП «Хмельницьктеплокомуненерго» Володимир Скалій. — Проте одна з вимог НКРЕКП — затвердити норму споживання гарячої води без вузлів розподільчого обліку, тобто лічильників. Ця норма вже існувала в нашому місті й вона поки що не змінюється, лише додатково затверджується виконкомом».

За словами Володимира Скалія, наразі понад 80 відсотків хмельничан не мають внутрішньоквартирних лічильників обліку гарячої води. Якщо людина споживає менше за цю норму й хоче зекономити, їй варто встановити лічильник.

Нагадаємо, якщо багато хмельничан не мають у квартирах лічильників обліку гарячої води, то загальнобудинковими — обласний центр забезпечений на сто відсотків. Загалом Хмельниччина є одним з лідерів в Україні з їх встановлення.

Читайте також: Новий закон про житлово-комунальні послуги: що очікує на хмельничан

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую