ye-logo.v1.2
18 Січня, 2020

На Летичівщині хворий на сказ борсук напав на чоловіка

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 2438
Постраждалому надають медичну допомогу
Постраждалому надають медичну допомогу. Фото: ілюстрація belnaviny.by

Постраждалому надають медичну допомогу.

Подія трапилася у селі Голосків, що на Летичівщині. Як повідомляють на сайті Летичівської райдержадміністрації, хворий на сказ борсук забіг на сільське подвір’я та покусав господаря. Зазначається, що наразі у цьому населеному пункті проводяться відповідні протиепізоотичні та ветеринарно-санітарні заходи проти сказу. Постраждалому надається відповідна медична допомога.

Нагадаємо, сказ – небезпечне вірусне інфекційне захворювання, що передається людині під час укусу або контакту із слиною хворої тварини. Однією з основних ознак розвитку захворювання є водобоязнь, утруднення під час ковтання рідини, поява судом при спробі пити воду. Тому сказ називають ще й гідрофобією. З моменту появи ознак і симптомів хвороби сказ стає смертельним.

До теми: У Нетішині ввели карантинні заходи через випадок сказу.

Якщо Вас укусила тварина або її слина потрапила на Вашу шкіру чи слизові оболонки, головне – швидко промити рану (подряпину) водою з милом, обробити краї рани спиртовим розчином йоду, накласти стерильну пов’язку і цього ж дня слід звернутися до травматологічного пункту. Єдиним захистом від хвороби введення антирабічної вакцини та імуноглобуліну.

Нагадаємо, раніше, у Хмельницькому жінку вкусив їжак.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую