ye-logo.v1.2
29 Січня, 2020

У Нетішині ввели карантинні заходи через випадок сказу

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 2153
Скаженого лиса більше немає у Нетішині
Скаженого лиса більше немає у Нетішині. Фото: ілюстративне alamy.com

Загрозливу зону експерти визначили й поблизу міста.

Минулого місяця мешканці Нетішина неодноразово зустрічали в районі дач лисицю. Як повідомляють у виконавчому комітеті міської ради, 25 червня лис забрався на подвір'я однієї з дач, де його задушив домашній собака. Власник дачі повідомив про випадок відповідним службам.

«На місці події працівники дільничної лікарні ветеринарної медицини зробили вакцинацію нещепленому собаці та забрали на дослідження лиса. Територію подвір'я було піддано вимушеній дезінфекції», - йдеться у повідомленні.

Згідно з висновком лабораторії, який надійшов 15 липня, в лиса встановлено сказ. Через це у Нетішині (дачний масив) запровадили карантинні заходи та визначили загрозливу зону в межах населених пунктів району: село Старий Кривин, Комарівка, Колом’є, Полянь, а також лісових і польових угідь прилеглих до населених пунктів, в зв’язку з випадком сказу червоного лиса.

«Працівники ветлікарні на даних територіях будуть здійснювати подвірний обхід дворів господарств, з метою обліку всіх наявних тварин. За результатами обліку буде проведена допрививка невакцинованих тварин», - додають у міськраді.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую