ye-logo.v1.2

У Нетішині планують побудувати міст через річку Горинь

Суспільство 4934
Міст через річку Горинь планують побудувати у Нетішині
Міст через річку Горинь планують побудувати у Нетішині. Фото: із фейсбук-сторінки Виконавчого комітету Нетішинської міської ради

Міст з'єднає місто з дачним масивом.

Через річку Горинь у Нетішині планують збудувати пішохідний наземний міст. Наразі розроблена проектна документація і оголошено тендер. Приблизна вартість усіх робіт складе біля 6,5 мільйонів гривень.

Як повідомив перший заступник Нетішинського міського голови Іван Романюк, наразі поблизу майбутнього місця будівництво нового мосту є міст-самобудова, через який ходять люди з міста на територію дачного масиву, однак він у дуже поганому у небезпечному стані.

«Зараз там просто кинуті дві труби, на них дошки і металеві поруччя. Він трохи просів і полопав, відновити його немає змоги. Окрім того, він не балансі міста, а на території атомної електростанції, і ми не можемо проводити там ніяких робіт. Зусиллями волонтерів, небайдужих містян, час від часу таки проводилось його укріплення. Але хто б його не взяв його на баланс, після приїзду інспекції його б зобов'язали закрити міст, оскільки він не відпадає ніяким нормам», - розповідає Іван Васильович.

За його словами, саме тому було прийняте рішення про будівництво нового мосту, щоб люди спокійно могли потрапити на дачні ділянки. Окрім того, там є так звана «стежка здоров'я», якою дехто із працівників ХАЕС ідуть майже 5 кілометрів на роботу.

«Плануємо побудувати міст, де вільно зможуть розминутись дві людини. Наразі ми звернулись до проектантів, вони показали нам наймінімальніше, що можна зробити через 50 метрів довжини річки. Міст буде наземний. Спочатку розраховували, що вартість будівельних робіт з укріпленням берегів складе 5 мільйонів гривень. Однак, нам повідомили експерти, що згідно з архітектурними нормами, кожен міст має бути освітленим», - каже заступник Нетішинського міського голови.

Таким чином, під'єднати електропостачання до мосту обійдеться ще у півтора мільйони гривень. Така вартість освітлення обумовлена тим, що поблизу немає точки для підключення і доведеться додатково «кинути» півтора кілометра кабелю аби увімкнути шість лампочок.

«Міст буде бетонний, із металевими конструкціями, натяжними металевими дугами, які укріплюватимуть його. Коли почнуться роботи й закінчать, - ми не знаємо, бо наразі проводимо тільки тендер, і ми не знаємо чи будуть охочі взяти участь», - стверджує Іван Романюк.

Додає, що частину коштів на початок робіт уже виділили із міського бюджету. Самозбудований міст з часом планують демонтувати.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую