ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Негода на Хмельниччині зачепила Волочиськ

Суспільство 9132
У соцмережах люди публікували фотографії підтоплення приватних будинків у Волочиську
У соцмережах люди публікували фотографії підтоплення приватних будинків у Волочиську. Фото: зі сторінки Олександра Дем'янюка у Facebook

Значніше підтопило сусідній Підволочиськ.

Вчора, 14 серпня, Хмельниччиною пройшлися грози. Подекуди - значні. У соціальних мережах Інтернет-користувачі почали публікувати фотографії підтоплених вулиць Волочиська. Проте, найбільше дісталося сусідній Тернопільській області.

За словами першого заступника голови Волочиської міської об’єднаної територіальної громади Олександра Васильченка, негода вдарила саме по межуючому з Волочиськом Підволочиську Тернопільської області. З фотографій помітно, що на заниженнях деяких вулиць вода сягала одного метра. На щастя, Волочиськ не зазнав серйозної шкоди.

«Негода нас сильно не зачепила. Пройшла злива, яка, за попередньою інформацією, не завдала серйозних збитків. Можливо, підтопило деякі приватні будинки, але до нас поки що ніхто не звертався з цією проблемою. На також немає інформації про збитки, завдані найближчим селам».

Наслідки зливи у Підволочиську. Фото: зі сторінки Анатолія Сівчука у Facebook

Ніхто поки що в області не звертався й до рятувальників щодо ліквідації підтоплень.

Провідний фахівець сектору зав’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Дмитро Швець повідомив, єдиний випадок звернення до рятувальників за минулу добу через негоду був зареєстрований у Старокостянтинові.

Там на вулиці Пушкіна, 47 блискавка влучила у дерево й поламала гілля. Його падіння загрожувало перехожим і будівлі Старокостянтинівської центральної районної лікарні. Головний лікар установи о 09:15 звернувся до рятувальників про допомогу. Ті зрізали аварійне дерево.

Нагадаємо, цієї весни буря завдала серозних збитків кільком селам Волочиського району. Зокрема, через сильні дощі ненадовго з берегів вийшла притока Збруча річка Тарнарудка.

 Читайте також: Негода на Хмельниччині: повалені дерева, дахи та застряглі автомобілі

Коментарі:

Адміністратор 15.08.2019 20:36

У підзаголовку мали на увазі? Якщо так, то дійсно, дякуЄмо, недогледіли

Віталій Українець 15.08.2019 20:16

В назві статті е помилка!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую