ye-logo.v1.2
14 Серпня, 2020

Не пред’явив документи і поїхав далі: водія оштрафували за непокору поліцейському

Суспільство 1126
Суд оштрафував водія за непокору
Суд оштрафував водія за непокору. Фото: kma.court.gov.ua

Чоловік не визнавав свою вину.

Ярмолинецький райсуд оштрафував водія за непокору вимозі поліцейського. Як зазначають у прес-службі Хмельницького апеляційного суду, патрульний зупинив чоловіка за перевищення швидкості і висунув вимогу залишатись на місці. Водій не підкорився і здійснив рух, пошкодивши службові конуси, які встановили патрульні.

«У судовому засіданні чоловік свою вину не визнав і пояснив, що він попросив поліцейських надати докази перевищення швидкості, а ті не надали. Тож вважав, що законні підстави для зупинки відсутні. Відтак відмовився показати документи. На додаток вказав, що віз у машині військового, з яким у поліцейських зав’язався конфлікт, аж до хапання за зброю. Вмовивши пасажира сісти в машину, здав назад і наїхав на конуси, які вже розставили патрульні», - повідомили у суді.

Пояснення чоловіка суд взяв до уваги, а також те, що у машині було ще п’ятеро дітей, визнав його вину за повністю доведеною. У постанові суду зазначено, що поліцейські правомірно зупинили авто і вимагали надати посвідчення водія та реєстраційний документ на машину. Тож обмеження руху транспортного засобу теж було правомірним.

Саме тому суд наклав на жителя одного із сіл Хмельницького району 204 гривень штрафу за злісну непокору законній вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов’язків (стаття 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую