ye-logo.v1.2

У Хмельницькому запрацював новий дитсадок на Озерній

Суспільство 10443
Заклад готовий прийняти понад три сотні дітей
Заклад готовий прийняти понад три сотні дітей. Фото: автора

Заклад розрахований на три сотні вихованців.

Сьогодні, 2 вересня, в обласному центрі відкрили новозбудований дитячий садок у мікрорайоні Озерна. Дошкільний навчальний заклад №9 «Кобзарик» знаходиться за адресою вулиця Залізняка, 32, і вже сьогодні розпочав роботу.

Як зазначив міський голова Олександр Симчишин, будівельні роботи тривали трохи менше ніж два роки. Загалом на спорудження та облаштування садочку витратили 53 мільйони гривень із міського бюджету.

«Дитячий садок починали будувати як частину навчально-виховного комплексу. Наразі ми розділили НВК на два різні об’єкти – школу і садок. Останній здали, залишилась ще друга частина це початкова школа»,- зазначив Олександр Сергійович.

За його словами будівля «Кобзарика» має сертифікат енергоефективності. Це перший в місті дошкільний заклад такого типу, і він має багато новацій в самій будівельній частині. Окрім того, навколо будівлі велика територія з сучасними майданчиками. Для того, аби по периметру було зелено, висадили майже три сотні дерев та кущів.

Дитячий майданчик на території закладу
Дітлахи відразу випробували нові розваги

 «Сьогодні ми зустрічаємо на виховання 350 діток. У нашому дошкільному закладі є дві групи ясельного віку, чотири групи молодшого віку, три середніх і чотири старших. Діти пішли в садочок згідно електронної черги, яка була переповнена в дошкільних закладах №29 та № 56 у мікрорайоні Озерна», - розповіла завідувачка закладу дошкільного закладу освіти №9 «Кобзарик» Людмила Королишина.

Додала, що заклад обладнаний усім необхідним. Наразі є вдосталь іграшок, ліжок, шаф, яких вистачить на 370-375 дітей. Комплектація дошкільного закладу ще триває.

На відкриття садочку прийшли його майбутні вихованці
На дитяче свято - дитячі колективи
Символічну червону стрічку - перерізали

Нагадаємо, що у 2016 році новий дитсадок збудували у мікрорайоні Ружична, у 2017 році добудували корпус дитсадку №36 на Виставці, у 2018 році — садочок на Гречанах. Попри це, ситуація із наповненістю дошкільних закладів повністю не вирішується. 

Спальні кімнати із новими меблями
На відкриття кухарі приготували святкове меню

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую