ye-logo.v1.2

У Теофіпольському районі поліція викрила незаконну вирубку лісу

Суспільство 3898
Перевозили деревину на автомобілі «ГАЗ-66»
Перевозили деревину на автомобілі «ГАЗ-66». Фото: з Фейсбук Теофіпольського відділення поліції

Підозрюваного притягнуто до адміністративної відповідальності.

Під час профілактичного відпрацювання Теофіпольського району мобільною групою правоохоронців був виявлений транспортний засіб марки «ГАЗ-66», який перевозив лісодеревину. У Теофіпольському відділенні поліції ГУНП в Хмельницькій області повідомляють, що на вимогу зупинитися, водії вищевказаного вантажного автомобіля продовжив рух збільшивши при цьому швидкість. Незважаючи на це, правоохоронці вжили всіх законних заходів для зупинки даного автомобіля.

«В ході перевірки було встановлено що водієм автомобіля виявився житель Теофіпольського району який без відповідних на те документів, перевозив лісодеревину. Водія притягнуто до адміністративної відповідальності за невиконання вимог про зупинку, лісодеревину вилучено й поміщено на територію Теофіпольського відділення поліції. Наразі проводиться перевірка щодо законності придбання, перевезення та вирубки лісо деревини»,- повідомляють правоохоронці.

Підозрюваного притягнуто до адміністративної відповідальності. Фото: з Фейсбук Теофіпольського відділення поліції

Нагадаємо, що 25 квітня Верховна Рада України ухвалила в цілому проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів». Тепер якщо незаконна вирубка принесе збитків понад 20 тисяч гривень, то такому «лісорубу» загрожує в'язниця від 3 до 7 років, за контрабанду у великих розмірах - від 5 до 12 років.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую