ye-logo.v1.2

Хмельничани можуть обрати найкращого фітнес-тренера міста

Суспільство 1950
Організатори проєкту «Fitness city» пропонують учасникам обрати кращого тренера
Організатори проєкту «Fitness city» пропонують учасникам обрати кращого тренера. Фото: з архіву

Завершився проєкт «Fitness city».

Від травня в обласному центрі щосуботи проводили безкоштовні фітнес-тренування на стадіоні «Поділля». Проєкт «Fitness city» реалізовувало міське управління молоді та спорту, і мало на меті залучити містян до активного та здорового способу життя. Кожне тренування проводив інший фітнес-тренер.

«Такий проєкт мав бути у Хмельницькому, місто до того йшло. Будується дуже багато майданчиків. Мешканці хочуть бути спортивними. «Fitness city» - це проєкт, який познайомив людей з тим видами спорту, які існують в місті. У нас було 18 субот, окрім того додали ще дві, бо містяни підходили, просили проводити тренуванн поки хороша погода», - каже заступниця начальника управління молоді та спорту з питань фізичної культури Наталя Томусяк.

За її словами, загалом свої фітнес-програми представили 18 тренерів. Тепер містяни можуть обрати того, хто на їх думку був кращим. Голосування триває до 12 вересня 18.00 години за посиланням. Переможця нагородять під час святкувань Дня міста, наприкінці вересня.

«За весь проєкт у нас вже були постійні учасники. Це чоловіки і жінки різного віку. Під час кожного із тренувань різний кількіль людей приходила, було і 70, і 400. У середньо можна говорити про 120-150 учасників. Цієї суботи, у День фізичної культури та спорту, ми проведемо завершальне святкове заняття із тренеркою, до якої на стадіон прийшло понад чотири сотні містян. Початок о 9.00», - каже Наталя Павлівна.

Додає, що наступного року проєкт планують продовжити. Чи буде він якось видозмінений, чи ні, поки говорити не береться.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую