ye-logo.v1.2

На Хмельниччині резервісти «вісімки» проходять двотижневу підготовку

Суспільство 2967
Оперативний резерв «вісімки» знову в строю
Оперативний резерв «вісімки» знову в строю. Фото: armyinform.com.ua

Військові прибули на збори.

У 8-му окремому полку Сил спеціальних операцій тривають двотижневі збори з військовослужбовцями оперативного резерву першої черги. Як повідомляє «Армія Inform», усі резервісти, починаючи з 2014 року, вже проходили службу в цьому полку в різні хвилі мобілізації. 98 відсотків із них мають досвід виконання бойових завдань у Донецькій та Луганській областях.

«За ці два тижні резервісти мають відновити та вдосконалити вміння, навички і натренованість під час комплексних занять з тактико-спеціальної підготовки. Загалом усі практичні заняття, а це: ведення спеціальної розвідки, вогнева підготовка тактичної медицини, водіння легкоброньованих і вантажних автомобілів, інженерна підготовка, відбувається на загальному тактичному фоні в рамках тактико-спеціальних навчань із залученням визначених підрозділів полку», - йдеться у повідомленні «Армія Inform».

Підсумком зборів стане 20-кілометровий добовий вихід у повному спорядженні у визначений район для виконання спеціальних розвідувально-диверсійних завдань в умовному тилу противника.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую