ye-logo.v1.2
29 Січня, 2020

Надзвичайна подія у хмельницькому аквапарку (ОНОВЛЕНО)

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 34876 1
До розважального комплексу негайно прибули медики, рятувальники та поліція
До розважального комплексу негайно прибули медики, рятувальники та поліція. Фото: надане Віталієм Гричанюком

Є підозра, що відвідувачі закладу могли отруїтися парами хлору.

Сьогодні, 21 вересня, у хмельницькому аквапарку «7 Океан» сталася надзвичайна подія. До служби порятунку «101» надійшов виклик про те, що в приміщені комплексу потрібно виміряти рівень шкідливих речовин у повітрі.

До розважального комплексу негайно прибули медики, рятувальники та поліція. Зі слів очевидців, біля аквапарку стоїть близько десяти «швидких». Людей виводять з приміщення. 

«На даний момент рятувальники у приміщені вимірюють рівень шкідливих речовин, щоб з'ясувати причини події. Про результати їх буде повідомлено пізніше», - повідомив начальник відділу агітаційної та пропагандистської роботи центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Віталій Гричанюк.

Відомо, що аквапарк з 2 по 20 вересня не працював, оскільки був на плановому технічному обслуговуванні.

Скільки людей звернулося до медиків - поки невідомо.

Оновлено о 19:15: Рятувальники, які зробили заміри випарів небезпечних речовин у повітрі встановили, що усе відповідає нормативам. Результати води, які мають надати лаборанти, ще не відомі.

Оновлено 20:20:  У приймальному відділенні Хмельницької  дитячої міської лікарні журналісту сайту "Є" телефоном розповіли, що до них привезли трьох дітей, двох з яких госпіталізували з підозрою на отруєння невідомої речовиною. Наразі більше інформації не надали. У пресслужбі обласного управління Нацполіції в Хмельницькій області також небагатослівні. Кажуть, що вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 325 частиною 1 "Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням". Взято забір води на аналіз, проводиться перевірка.

Оновлено 23 вересня о 16.30: Медики назвали попередні причини отруєння людей у хмельницькому аквапарку

Коментарі:

Віталій Українець 21.09.2019 21:24

Хлор виділяеться з води тільки після контакту з дуже брудними кліентами та після сечевипускання в воду! Аксіома на радощах справляли потреби в воду-особливо в джакузі-ось і маєте значне виділення хлору ввечері!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую